Опитненська громада підтримала пропозицію Бахмута на створення спільної громади

Семаковська Тетяна 17:19, 10 Липня 2018

IMG 1728 3aee5Сьогодні відбулися громадські слухання, на яких мешканці Опитненської сільської ради розглянули пропозицію Бахмутського міського голови що до об’єднання Бахмутської громади. Це перші слухання по Бахмутській громаді, на яких був отриманий позитивний висновок, такі ж слухання мають відбутися ще у Зайцівській, Клинівській, Іванівській та Покровській громаді.

Як повідомила заступник голови Опитненської сільської ради Олена Костюченкова, громадські слухання тривали дві години, було зареєстровано 49 осіб. З Бахмутської міської ради був присутній міський голова Олексій Рева, до якого ставили багато питань по ремонтну інфраструктури, громадському транспорту. Заперечень що до об’єднання не було.  

Після громадських обговорень всі рішення будуть розглянуті на сесіях міських рад. Як повідомляє Бахмутська міська рада такі сесії відбудуться до 10 серпня.

Далі планується передача майна, її планують завершити до початку нового бюджетного року. Нагадаємо, що така процедура вже відбувалась і всі громади дали свою згоду, документи віддали в Донецьку обласну адміністрацію та звідти не отримали дозволу, причина – наявність територій без спільних кордонів. Таким чином процес заморозили на декілька років. Зараз у зв’язку зі зміною законодавства процедуру треба поновити і процес об’єднання буде завершено.

Наша редакція приділяє особливу увагу реформі децентралізації та об’єднанню громад. В минулому році ми спілкувались з мешканцями кожної сільради, які за перспективним планом будуть приєднуватися до Бахмута. Більше прочитати про це і подивитись відео можна за посиланням.     

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]