Зону ожидания на блокпосту при выезде на Константиновку перенесут, чтобы не повредить мост

Семаковська Тетяна 22:02, 4 Червня 2018

crop cecbdВодители, ожидающие в очереди на проверку документов перед Константиновским блокпостом, большую часть времени простаивают как раз над мостом через канал ”Северский Донец-Донбасс”. Сами владельцы транспортных средств забили тревогу: сколько может выдерживать такую интенсивную нагрузку мост, и не приведет ли это к авариям?

Об этом “Бахмут IN.UA” сообщила и. о. главы Бахмутской РГА Татьяна Ерохина.

“К нам в Бахмутскую РГА неоднократно обращались водители с просьбой как-то повлиять на скопление больших очередей на мосту перед блокпостом при выезде из Бахмута на Константиновку, ведь зона ожидания для проверки документов оказалась как раз на этом участке дороги”, – рассказала и. о. главы Бахмутской РГА Татьяна Ерохина. С этой проблемой она обратилась к начальнику полиции Бахмута Юрию Попову:

“Мы переговорили С Юрием Поповым и он пообещал уже в течение недели разгрузить территорию моста от скопления машин. И людям будет спокойнее и безопаснее. И, конечно же, сам срок эксплуатации моста продлится без такой интенсивной нагрузки”, – отметила Татьяна Ерохина.

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]