Про акутальні грантові програми підтримки приватного бізнесу можна дізнатись в Бахмутському центрі занятості

Семаковська Тетяна 14:28, 15 Травня 2018

Тепер кожну среду, о 10.00 та 14.00, в Бахмутському міському центрі занятості можна дізнатись про актуальні грантові програми для створення та розширення існуючого бізнесу. Зараз в Донецькій області працюють такі програми – “Український донецький куркуль” – фінансування до півмільойна гривень, “Людина в біді” – до 130 тисяч гривень, “Данська Рада у справах біженців” – до 200 тисяч доларів США.  

Детальніше дізнатись про  грантові програми можна тут:

http://lap.drc.ngo/title/sme – Програма створення нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні (Граничний обсяг гранту становить  10 тис. дол. ($),

http://lap.drc.ngo/title/micro – Програма надання бізнес-грантів на початок нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу (Граничний обсяг гранту становить  1 тис. дол. ($),

http://lap.drc.ngo/title/vet – Програма підвищення конкурентоспроможності на ринку праці для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні (Граничний обсяг гранту становить 200 дол. ($).

З метою встановлення зворотного зв’язку та подальшого супроводу, у разі зацікавлення щодо участі у тому чи іншому проекті, можна проінформувати фахівця Бахмутського МЦЗ відповідно до закріплення. За цим напрямком закріплений начальник відділу взаємодії з роботодавцями Коновал Роман Вікторович, контактні телефони: (06274) 3-11-61, 099-043-77-51).

Також, в котре звертаємо Вашу увагу на можливість використання новітнього сервісу Державної служби зайнятості «Електронний кабінет роботодавця» (посилання https://www.dcz.gov.ua/cabinet) – це сервіс, на платформі сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, зорієнтований, насамперед, на оперативне інформування служби зайнятості про вакансії та підвищення рівня взаємодії роботодавців із службою зайнятості.

В електронному кабінеті роботодавця передбачена можливість оперативного подання звітів за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», в тому числі і уточнювальних, із подальшим обов’язковим підтвердженням на паперовому носії.

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]