В Бахмуті студенти отримають гроші на втілення мрій

Семаковська Тетяна 15:13, 21 Березня 2018

Студентських лідерів навчать  перетворювати мрію на мету, писати і реалізовувати проекти. Три молодіжні ініціативи отримають від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) фінансування у розмірі 15 тисяч доларів США. Всі бахмутські вузи, які візьмуть участь у проекті «Школа юного громадянина» отримають ресурсну підтримку для активізації студентської молоді.

Про це на презентації в молодіжному центрі “Перспектива” розказали члени ГО «Бахмутська Фортеця».

01 3d5dd

02 2ff72

Громадська організація «БАХМУТСЬКА ФОРТЕЦЯ», у партнерстві з Управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської ради, розпочинає проект “Школа юного громадянина”, який виконується в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Метою проекту є підвищення громадянської активності студентської молоді.

Щоб представники вузів, краще зрозуміли суть проекту, координатори розповіли про активності «Школи юного громадянина» минулого року.

1 09261

Більше 400-ста студентів дізнались про роботу місцевого самоврядування, найактивніші навчились складати проекти, реєструвати місцеві ініціативи за допомогою офіційного он-лайн ресурсу петицій.

2 d8ea7

Декілька з ідей сформованих учасниками «Школи юного громадянина» були втілені у життя – будівництво еко-зупинки, будівництво сцени для музичних заходів у міському парку, відкриття автобусного маршруту.

3 5507b

Студенти обговорювали важливість участі у виборах національного та місцевого рівня, представляли свої передвиборчі програми в якості кандидатів у місцеву раду, обрані аудиторією «депутати» отримали в якості подарунків флешки.

4 d441f

Переможці конкурсу есе «Чому важливо бути активним громадянином?» завітали на пленарне засідання Бахмутської міської ради, потрапили на екскурсії в соляні шахти, побували у Києві, де відвідали Верховну Раду, будинок Уряду, Межигір’я, офіси громадських організацій.

Один з лідерів студентського руху в Бахмуті, студент інязу і учасник попередньої «Школи юного громадянина» Аркадій Петросян розповів свої враження про участь у проекті:

«Вважаю, що це дуже корисно, а особливо для тих студентів, що цікавляться місцевим самоврядуванням та політичною кар’єрою. Мені особисто це важливо. Сподобалось брати участь в уроках, в конкурсах. Я був одним з переможців, ми їздили в Київ. Це не тільки досвід спілкування, можливість розважитись, але й соціальний капітал. Мені прийшлося у справах звертатися до Всеукраїнської організації, виявилося, що ми вже знайомі, і познайомилися як раз під час візиту по проекту «Школа юного громадянина». Це дуже спростило нашу взаємодію», – підкреслив Аркадій.

5 5e4ea

Новий проект, що почався в березні і закінчиться у жовтні 2018 року, також починається з проведення інтерактивних семінарів про устрій місцевого самоврядування. Студенти-депутати отримують у подарунок флешки. 16 студентських лідерів, обраних в вузах, відвідають місто Суми, де обміняються досвідом зі студентським самоврядуванням, а також візьмуть участь у триденному тренінгу у Святогірську, де їх очікує і навчальна і розважальна програма.

Під час реалізації проекту відбудуться два студентські форуми за участю цікавих спікерів – істориків, активістів, соціальних підприємців, а також міська акція «Кожний голос важливий!»

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]