В Бахмуті відбудеться АРТ-резиденція. Митці шукають співавторів (Відео)

Семаковська Тетяна 16:51, 11 Березня 2018

Перша зустріч з художниками Алевтиною Кахідзе та Євгеном Самборським, які стануть кураторами АРТ-резиденції, відбулася у просторі ідей «Майстерня». Митці розказали про свої проекти, відповіли на питання аудиторії та поділилися ідеями щодо роботи в рамках в Бахмуті.

На зустріч в «Майстерню прийшли» художники, фотографи, активні мешканці міста, які мали змогу познайомитись з творчістю художників з перших спроб в Україні до АРТ-резиденцій в Європі.

 

Алевтина Кахідзе розказала, як створювали свій перфоманс «В Африку гулять». На цю роботу художниця витратила майже вісім місяців, вона була показана на європейському бієнале сучасного мистецтва «Маніфеста», що відбувалася в 2014 році в Ермітажі. Авторка відповідала на 20 питань літа 2014-го року, коли починалася війна в Україні.

Відповідаючи на питання, Кахідзе розповіла, що свій перший перфоманс “Тільки для чоловіків, або Суджений-ряджений, з’явися мені в дзеркалі!”, що організувала в галереї Києво-Могилянської академії.

Як повідомила куратор проекту ЗМІНА: Імпульс, що реалізовується фондом ІЗОЛЯЦІЯ Ліза Корнейчук наступна зустріч в рамках проекту відбудеться наприкінці березня, а створення АРТ-об’єкту планують на квітень. Зв’язатися з організаторами, щоб приєднатися до команди проекту можна через групу в Фейсбуці.

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]