У Сіверску з’явився перший громадський простір (Відео)

Семаковська Тетяна 14:28, 6 Березня 2018

В одній з квартир 5-поверхівки за місцем реєстрації ГО «Для людей» організований громадський простір для спілкування і об’єднання громади. Громадські активісти вважають, що це місце стане місточком між громадою і місцевою владою. Цей задум має великі шанси, оскільки на відкриття особисто прийшов голова Сіверської ОТГ Василь Масюженко.

Голова ГО «Для людей» Олена Руденко підкреслила, що при створенні простору її організація мала на меті створити умови для спілкування і напрацювання шляхів розбудови громади. Член організації Ірина Коваленко, яка надала своє приміщення, розказала, що ідея створення простору виникла давно, реалізувати її змогли саме тепер, використавши грантові можливості та зробивши власний внесок.

Присутні на презентації члени громади, представники християнської церкви різних конфесій та міський голова, депутати підтримали ініціативу громадської організації, яку вже знають у місті. ГО «Для людей» реалізувало декілька проектів від ПРООН на суму близько двох мільйонів гривень.

Грантову ініціативу в Бахмутському районі адмініструвала ГО “Асоціація “Відродження та розвиток”  в рамках проекту “Громадський пояс Донбасу”, реалізований Західноукраїнським ресурсним центром, Центром громадської адвокатури та “Товариством Лева” при фінансовій підтримки Європейського Союзу. Як повідомив виконавчий директор ГО “Асоціація “Відродження та розвиток” Деніс Белік, на цей проект було залучено 140 тисяч гривень.

    

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]