Запис до лікаря прямо з дому: в Бахмуті запрацювало медичне он-лайн реєстрування (Відео)

Семаковська Тетяна 11:06, 5 Березня 2018

В Бахмуті вже працює електронний “Мій Мед Кабінет“. Пацієнти, які зареєструються на даному сервісі, вказавши лише свій мобільний номер телефону, зможуть записуватись на прийом до лікаря прямо з дому. Саме про це та про ще один важливий, очікуваний етап в реформі охорони здоров’я – укладання декларацій пацієнтів з лікарями, розповіла на прес-конференції Світлана Шабаліна, головний лікар Бахмутського Центру первинної медико-санітарної допомоги.

“Для того щоб користуватись даним сервісом, треба бути зареєстрованим в лікувальний установі міста, вказати на реєстратурі дійсний номер мобільного телефону. Та, находячись дома, за допомогою Інтернету, кожна людина зможе записатись на прийом до лікаря, у подальшому також й на прийом до вузьких спеціалістів. У разі неможливості прийти до лікаря, треба вчасно скасовувати запис”, – розповіла Світлана Шабаліна.  

 

З часом пацієнт отримає доступ до особистого кабінету, а саме: до діагностичних досліджень, до лабораторних даних, до документів, дозволених для видачі на руки. Пацієнт отримає можливістьвивантажити документи, підписані електронно-цифровим підписом.

В подальшому в місті Бахмут буде впроваджений електронний документообіг між всіма ланками охорони здоров’я (первинка, вторинка, стоматологія). Всі дані обстежень, перебігу хвороби, лікування будутьзберігатися в електронному вигляді, і під час звернення до будь-якого лікаря, він буде мати всю необхідну інформацію.

Також головний лікар розповіла про майбутнє укладання договорів з лікарями, один з основних етапів реформи охорони здоров’я.

“Декларації з пацієнтами ми почнемо підписувати з квітня поточного року. І саме участь пацієнтів в електронному сервісі – запис на прийом до лікаря – прискорить процес укладання договорів між пацієнтом та лікарем. Бо в нас вже буде в наявності повний пакет документів на людину”, – додала Світлана Шабаліна.

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]