Тепер Генеральний план Бахмута можна побачити он-лайн

Семаковська Тетяна 14:26, 24 Січня 2018

Ескіз існуючого плану і модель перспективного плану викладена на новому сайті Архітектурного відділу Бахмутської міської ради. Таким чином відділ архітектури планує оприлюднювати необхідну за законом інформацію та оперативно інформувати громадян про свою роботу.

Сайт розроблений у зручному форматі, виглядає привабливо і динамічно.

«Коли встало питання формату у вигляді сторіночки на існуючому сайті чи окремого сайту, ми разом з відділом комп’ютерного забезпечення обрали другий варіант, розуміючи що існуючий сайт Бахмутської міської ради морально і технічно застарів. Хотіли щоб наш сайт давав змогу користувачам у простому вигляді знайомитись з інформацію, виглядав сучасно», – розказав Громадському медіапорталу «Бахмут IN.UA» головний спеціаліст відділу архітектури і містобудування Сергій Мирошниченко.

Прийнятий на останній сесії минулого року Генеральний план, а точніше та його частина, що передбачена законом, надасть користувачу інформацію про перспективу розбудови міста – розміщення житлового фонду і громадського сектору.

Слідкувати за подіями у сфері роботи архітектурного відділу також можна через сторіночку на Фейсбуці.

На сайті у вигляді новин обіцяють виставляти інформацію про громадські обговорення і результати їх проведення. Так сьогодні о 16.00 у Клубі ветеранів Центру культури та дозвілля відбудуться громадські слухання з питання врахування громадських інтересів підчас розроблення проектів містобудівної документації – детальних планів територій по пров.Першотравневий,95 та по вул.Горького,78 для зміни цільового призначення земельної ділянки під будівництво та обслуговування бідівель торгівлі. Запрошуються всі бажаючі.42 b3315

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]