В Бахмуті готуються до створення єдиного соціального офісу вартістю понад 80 мільйонів гривень

Семаковська Тетяна 11:31, 11 Січня 2018

«Прозорий офіс», де мешканці громади зможуть отримати послуги Управління праці та соціального захисту і Пенсійного фонду, буде розташований у колишньому приміщення другої міської лікарні. Для розміщення майже двохсот працівників та зручності клієнтів на території колишнього лікарняного майданчику збудують ще одну двоповерхову будівлю.

На сайті міськради з’явився проект рішення «Про створення соціального центру у форматі «Прозорий офіс» у місті Бахмуті». Сутність цього рішення ми попросили прокоментувати заступника міського голови Вікторію Точену.

«Якщо ви пам’ятаєте, після реорганізації міських лікарень ми запланували створити на базі приміщення другої міської лікарні соціальний офіс. Приміщення вирішили передати Управлінню праці та соціального захисту. На сьогодні ми вже маємо проектно-кошторисну документацію с позитивним експертним висновком. За отриманням фінансової допомоги для проведення реконструкції ми звернулися в Комітет Верховної Ради по питанням соціальної політики, виїзне засідання якого проходило в Бахмуті. Ми отримали принципову згоду і тепер треба прийняти процедурні рішення. Цей проект рішення підтрверджує нашу згоду з приводу виділення коштів на співфінансування», – пояснила Точена.

Нагаємо, що в форматі прозорого офісу в Бахмуті вже більше року існує сервісний центр. Будівля Центру адміністративних послуг, яку будють білі залізничної станції по вулиці Привокзальній, теж буде у вигляді прозорого офісу.

 

Начальник Управління праці та соціального захисту Інна Сподіна підкреслила, що в тому році кабміну 779 декілька міст  – Дніпро, Житомир, Харків та інші отримали таке фінансування. Бахмут сподівається отримати фінансову підтримку з держбюджету вже в цьому році. Хоча держбюджет на 2018 рік прийнятий за рухунок перерозподілу залишків можливо і в цьому році отримати фінансування. З приводу співфінансування в міськраді вже попіклувалися – заклали гроші в бюджет цього року.

Точена також повідомила, що за рахунок реконструкції перший поверх буде повністю перебудований – не залишиться стін буде суцільний відкритий простір, що саме відповідає вимогам сучасного прозорого офісу. На першому поверсі будуть приймати громадян, на на другому і третьому розташують відділи УТіСЗН. Додаткова будівлю буде пристосована для Пенсійного фонду.

«Проектом передбачили сучасні вимоги до прозорого офісу. Для зручності клієнтів буде впроваджена електронна черга, зроблені  підходи, з’їзди для маломобільної групи, дитячий майданчик, стоянка для інвалідів. На майбутнє передбачаємо, що до єдиного соцофісу може приєднатися фонд соціального страхування», – пояснила заступник міського голови Вікторія Точена.

В загальному обсязі фінансування, що складає близько 80 мільйонів гривень закладено придбання обладнання, серверів, внутрішнього спорядження, облаштування, благоустрій прилеглої території.

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]