Відкриття шкільної спортзали в прифронтовому Новолуганському

Семаковська Тетяна 12:03, 23 Листопада 2017

В прифронтовому селищі Новолуганське відкрили спортзалу в школі. На відкриття завітав Його Ексцеленція Єпископ-помічник львівської Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви, голова Технічного Секретаріату Акції «Папа для України», владика Едуард Кава. На початок навчального року в школі навчається 200 дітей, які отримають доступ до якісного дозвілля.

В школі організовані спортивні секції, але стан спортивної зали не дозволяв проводити заняття спортивних секцій та уроків фізкультури і Акція «Папа для України» у співпраці з Асоціацією милосердя «Еммануїл», на прохання адміністрації школи, відремонтували спортзалу в якій вже 45 років не було ремонтних робіт (з часу побудови 1972 року). У спортивній залі підлога, стіни, стеля, двері, освітлення та опалення були в незадовільному стані, ремонту потребував також коридор між залою і роздягальнями та допоміжні приміщення для спортивного інвентаря. Також роздягальні потребували ремонту підлоги, стін, дверей, освітлення,каналізації, водопроводу, були відсутні душові кабіни, унітази, та гаряча вода ( необхідні були бойлери для нагріву води на кожну з двох душових кабінок).

Діти прифронтового села Новолуганське мають великий інтерес до спорту і окрім шкільної спортзали в селі ніяких спортивних закладів нема, тому спортзала в Новолуганській школі стане чи не єдиним осередком дитячого дозвілля в цьому селі.

Благодійна місія Папи Римського Франциска «Акція Папа для України» вже другій рік триває в Україні. Близько 16 мільйонів євро були зібрані з європейських католицьких парафій на допомогу людям, котрі постраждали від збройного конфлікту. Прямими бенефіціарами є мешканці лінії розмежування та ВПО, що проживають в безпосередній близькості до постраждалих територій, окремим пунктом також є Київ та Київська область.  За попередній період Ініціатива Святішого Отця для України була реалізована 21 партнером-виконавцем широкомасштабних програм гуманітарної допомоги та 44 партнерами-виконавцями малих ініціатив. Більшість програм Акції були сфокусовані на східній Україні. Акція «Папа для України» приділяє особливу увагу забезпеченню охопленню всіх цільових областей / секторів покриваючи максимальну кількість потреб.

За період з вересня 2016 року по вересень 2017 року було реалізовано  більше шести з половиною мільйонів євро допомоги.

Допомога від Акції «Папа для України» станом на кінець серпня охопила 160564 тільки прямих бенефіціарів, тоді коли кількість непрямих отримувачів допомоги сягає до півмільйона осіб.

Основні сектори допомоги: харчування, утеплення, WASH та охорона здоров’я. На сьогодні нова хвиля Акції спрямована на «зимові» потреби.

IMG 1148 1 e787f

IMG 1147 24c50

FullSizeRender 3 bd557

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]