Завітай на Бахмутську сесію – узнай, за що голосують депутати

Семаковська Тетяна 15:55, 21 Листопада 2017

Координатори руху “Сильні громади” у постійній рубриці “Маєш право” підготовували короткий огляд проектів рішень, які будуть завтра розглядатись на пленарному засіданні Бахмутської міської ради. Депутати планують надати дозволи на розробку земельних документацій, продажу комунальної землі, розглянуть петицію стосовно створення нового автобусного маршруту. Сесія відбудеться завтра, 22 листопада, початок о 9.00 у приміщенні Бахмутської міськради, відвідати засідання може кожен бажаючий.

На розгляд депутатів надається звіт про роботу КП “Бахмутелектротранс” за друге півріччя 2016 – перше півріччя 2017 року. За 2016 рік підприємство спрацювало з прибутком – 78 тисяч гривень. А ось за перше півріччя 2017 року – отримало збиток більше двох мільйонів гривень, і це не зважаючи на те, що підприємство одержало компенсації у сумі 5,6 мільйонів гривень за пільговий проїзд, та фінансової підтримки майже півмільйона гривень.

За відповідний період КП “Бахмутелектротранс” здійснило ремонтів тролейбусів, контактної мережі, замінило систему освітлення на території приміщення на загальну суму майже на 3,5 мільйона гривень. Також розроблено робочий проект будівництва 8-го маршруту до с. Опитне на суму 250 тисяч гривень.

Після сесії комунальна власність громади Бахмута має поповнитися різним майном.

Так, сцену, яку київська ГО “Гараж Генг” за допомогою місцевих активістів  зробила у верхньому парку ще влітку, передають у комунальну власність.

Ще весною, депутати почали користуватись електронною системою голосування “Вече”, рішенням цієї сесії все обладнання буде безоплатно передано у комунальну власність територіальної громади м. Бахмута від керівника проекту UCBI Стівейтер М. на загальну суму майже 320 тисяч гривень.

Управління освіти зможе отримати від Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації тренажерне обладнання на загальну суму 6,3 мільйона гривень.

В Бахмуті з’явиться ще одна можливість участі громади у місцевому самоврядуванні. Депутати затвердять Положення про проведення громадської експертизи. Пропозиції від громадськості – координатору руху “Сильні громади” Ганни Бокової щодо корегування Положення були враховані ні всі. Терміни надання відповіді ініціатору громадської експертизи були відкориговані у відповідності з Постановою КМУ: пропозиції, надані від громадськості не будуть мати “рекомендаційний характер”. А ось пропозиція інформувати про хід експертизи депутатів, ЗМІ та громадян під час пленарних засідань в розділі “Різне” не знайшла відгуку серед представників органів місцевого самоврядування. Депутати вважають що це буде додаткове навантаження, яке завадить спокійній роботі виконкому.

Тепер у Бахмуті буде тільки одна спортивна школа, бо навчальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа  №2» буде приєднана до спортивної школи №1.

КП «Бахмутська житлова управляюча компанія» згідно рішення Артемівського міськрайонного суду отримає у власність однокімнатну квартиру по провулку Ватутіна, у зв’язку з тим, що жінка, у минулому її власниця, померла.

Згідно проектів рішень на завтрашній сесії гуртожиток та тенісний корт, по вулиці Південній, 2, передається Інституту іноземних мов, а ось котельна на пелетах буде передана до складу об’єкта концесії ТОВ «Бахмут-Енергія».

На сесії буде розглянута петиція щодо створення автобусного маршруту між новим ринком, вулицею  Маріупольською і центральною частиною міста у зв’язку  зі  збільшенням населення. На депутатських комісіях даний проект був підтриманий депутатами.

Комунальна земельна ділянка по вул. Незалежності, 83, площею 0,3 га буде продана СФГ “Максимус-1”. Депутати, як раз на сесії, дадуть згоду на проведення її експертної грошової оцінки для обслуговування об’єктів нерухомого майна, нежитлової будівлі. Нагадаємо, що СФГ “Максимус-1” належить Юрію Пластуну, братові голові Бахмутської районої ради – Євгену Пластуну.

пластун 2e044

ФОП Галактіонова Г.С. зможе придбати земельну ділянку у громади Бахмута за адресою вул.Торгова, 67, площею 69 м2 за ціною 36 тисяч гривень.

фоп 1c778

Депутати нададуть Управлінню розвитку міського господарства та капбудівництва дозвіл на розробку проектів землеустрою по вул. Трудова, 18-а для будівництва притулку для безпритульних тварин.

Цього рішення волонтери з ГО “Лада” та усі небайдужі мешканці Бахмуту давно очікують. Сподіваємось, що і будівництво самого притулку також розпочнеться у найближчий час.

Цим же рішенням ТОВ “Бахмут-Енергія” отримає дозволи на розробку технічних документацій щодо встановлення меж земельних ділянок для розташування модульних котельних за адресами: вул. Декабристів, 39, вул. Захисників України, 27 та вул. Леваневського, 164.

Вносяться зміни до Програми економічного і соціального розвитку та до Програми розвитку малого і середнього бізнесу.

Буде затверджено новий перелік підприємств, організацій та закладів, що перебувають у комунальній власності Бахмуту.

Більш детальніше з проектами рішень можна ознайомитись тут.

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]