Хто відновить асфальт після ремонтних робіт? Тепер про це можна дізнатись на офіційному сайті Бахмутської міської ради

Семаковська Тетяна 13:50, 8 Листопада 2017

На офіційному сайті Бахмутської міської ради з’явився новий додатковий ресурс. За допомогою нього можна прослідкувати за станом ремонтів доріг, тротуарів, строків їх закінчення, відповідальних, та коли повинні відновити асфальтне покриття. Дана ініціатива була запропонована членом Громадської ради.

У місті постійно ведуться ремонтні роботи водопроводів, тепломереж. Дуже часто після закінчення ремонтів, залишаються розриті ями, грязь, розбитий асфальт. Але ж виконавець робіт зобов’язаний привести в належній вигляд місце, де проводив роботи.

Тому, за пропозицію члена Громадської Ради Ганни Бокової, була розроблена зручна форма у вигляді таблиці, де можна побачити: на якій ділянці ведуться роботи, хто їх виконує, коли отриманий дозвіл, строки закінчення робіт, відповідальне підприємство.

вода11 4f321

Інформацію в таблицю представники міської ради обіцяли додавати власними силами, а також за інформацією кожного громадянина. Тобто, якщо ви десь побачили ремонтні роботи, сфотографуйте, вкажіть адресу, надішліть інформацію до Бахмутської міської ради, таблиця оновиться даними.

За допомогою цього ресурсу можна буде контролювати строк виконання робіт та термін облагороджування місця ремонту, відповідальне підприємство.

Даний ресурс знаходиться за посиланням.

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]