Служить суспільству – обов’язок поліцейського? Обговорюємо у студії права, обов’язки поліцейських та громадян

Семаковська Тетяна 16:18, 20 Вересня 2017

Як поліцейські повинні захищати права громадян? Чи зобов’язані вони знати законодавчі акти? На підставі яких нормативних актів поліцейський має право зупиняти водіїв та перевіряти їх документи? Чи зобов’язаний поліцейський пред’являти службове посвідчення на прохання людини? Чи мають вони право ображати людину, перебуваючи при виконанні обов’язків? На ці та інші запитання ви зможете отримати відповіді 22 вересня, о 17.00 годині, у прямому ефірі громадського медіа-порталу «Бахмут IN.UA».

Не так давно в соціальних мережах з’явилось відео, яке зробив мешканець міста. На відео зафіксований поліцейський, який зупиняв автомобілі та перевіряв документи у водіїв. До речі, він, навіть, не представився на прохання чоловіка, що робив зйомку. Відео визвало активне обговорення. 

Щоб прояснити ситуацію, надати можливість висловитись представникам поліції, почути думку автора відео, отримати коментарії від юридичних спеціалістів до студії запрошені гості – Станіслав Загурський, заступник начальника сектору превенції Бахмутського відділу поліції ГУНП в донецькій області, майор поліції, автор відео та фахівець в області права, кандидат юридичних наук у сфері адміністративного права та процесу, фінансового та інформаційного права Алла Олейнік.  

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]