Фінансова підтримка цікавих ідей від Бахмутської громадської організації

Семаковська Тетяна 17:20, 1 Серпня 2017

Сьогодні у FreeDOM HUB презентували старт відкритого «Конкурсу ідей» в Бахмуті. ГО «Асоціація Відродження та розвиток» надає фінансову підтримку громадським організаціям, ініціативним групам Донецької області для втілення цікавих ідей на користь громади. Будуть підтримані три ідеї, максимальна сума фінансування – 80 тисяч гривень для кожного проекту. З першого жовтня планується почати реалізацію відібраних проектів.

Конкурс  впроваджується в рамках проекту «Громадський пояс Донбасу», який реалізується ГО «ЗУРЦ», ГО «Товариство Лева», Центром громадської адвокатури при підтримки Євросоюзу.

Денис Бєлік, керівник проекту Громадський пояс Донбасу» в Бахмуті, розповів про умови конкурсу, запросив громадськість активно приймати участь у ньому.

«В рамках ресурсного центру, якщо цікавих ідей буде багато, та ми не зможемо всі їх профінансувати, то допоможе знайти необхідне фінансування в інших джерелах по Україні. Будемо надавати консультації та допомагати складати проекти» – додав Денис.

IMG 6219 78f0b

IMG 6216 8f572Діяльність, яка може бути підтримана, включає (але не обмежує):

 • покращення якості адміністративних послуг;
 • залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні;
 • розробка та реалізація місцевих програм;
 • мобілізація громади з метою вирішення конкретних питань соціального плану та питань надання житлово-комунальних послуг;
 • діяльність, що спрямована на більш ефективну інтеграцію внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у місцеві громади;
 • організація та проведення молодіжних культурно-просвітницьких заходів;
 • покращення ефективності діяльності місцевих органів влади;
 • мобілізація громади для вирішення локальних проблем громади та покращення життя її мешканців;
 • сприяння розвитку культури та урбаністики;
 • всебічний соціально-економічний розвиток громади;
 • організація та проведення молодіжних культурно-просвітницьких заходів.

 На презентацію приїхав Левко Довган, експерт проекту «Громадський пояс Донбасу».

 «Мета всього проекту – це запровадити роботу сьомі ресурсних центрів на сході України. Чотири з них у Донецькій та три в Луганській областях.  ГО «Асоціація Відродження та розвиток», як раз буде тим ресурсним центром у Бахмуті. Саме цим конкурсом ми спонукаємо активну громадськість знаходити партнерів, шукати цікаві ініціативи, благо на це є кошти» – розказав Левко Довган.

Однією з умовою участі у конкурсі є співпраця с місцевою владою. А якщо буде залучатись і місцевий бізнес, то це буде дуже гарно, додав Левко Довган.

Більш детальніше з умовами відкритого «Конкурсу ідей» в Бахмуті ознайомитись можна тут.

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]