Центральна площа має стати місцем відпочинку і туристичною родзинкою Бахмута

Семаковська Тетяна 23:26, 16 Червня 2017

Площа Свободи в очах мешканців Бахмута виглядає сучасною, комфортною та зручною для відпочинку різних вікових категорій. Таке бачення сьогодні на Громадських слуханнях висловили їх учасники. В голосуванні прийняли участь 68 осіб, в резолюції запропонували створити зону відпочинку з використанням малих архітектурних форм та ландшафтним дизайном, а постаменти демонтувати.

Як наголосили спеціалісти Управління муніципального розвитку, оскільки площа Свободи – це серце Бахмута, то патріоти міста мають великі очікування від її облаштування. Тому до процесу обговорення мають долучитися всі активні громадяни, щоб випрацювати концепт, який зможуть реалізувати професіонали.unnamed 1 87900

І дійсно ця тема зібрала багато зацікавлених людей. Група молоді з УІПА запропонувала зробити на площі арку з написом «Я люблю Бахмут», під якою б могли фотографуватися туристи і мешканці. Цікавий проект благоустрою площі Свободи презентувала учасникам  група Простору ідей «Майстерня». На макеті майбутньої площі вони розмістили постамент з кристалом солі на місці колишнього пам’ятнику Артему і простір з лавами на місці колишнього  пам’ятнику Леніну. Також молодь запропонувала з цієї сторони площі розмістити майданчик для дітей, які на сьогодні мають одну розвагу – бігати по постаменту.

Керівник ГО «Бахмут Український» нагадав свою пропозицію по встановленню пам’ятника засновнику міста «Козаку-солевару». Депутат міськради Вікторія Лещінер наголосила на тому, що на сьогодні в центрі міста немає чим зайняти дітей, тому є пропозиція задовольнити цю потребу – зробити сучасний майданчик. Лещінер приготували фото з цікавими ідеями.

unnamed 4 28daf

 Варіанти благоустрою на основі європейського досвіду також підготувала для учасників начальник відділу архітектури Бахмутської міськради Алла Данилюк.

unnamed 5 3745d

 Як повідомила начальник відділу внутрішньої політики Світлана Кудрявих, при проведенні письмового та он-лайн опитувань більшість мешканців міста підтримала варіант створення на площі зони відпочинку,  і на слуханнях більшість пропозицій була в такому ж форматі. Але бачення функціоналу було різне. Одна група висловилася за зону дозвілля, частина людей наголошувала, що площа має бути візитівкою міста з креативною родзинкою бажано в історичному контексті, будь то пам’ятник «Козаку-солевару», чи конструкція Бахмутської фортеці. Квартальна Наталя Рудченко не погодилася з такими пропозиціями і виразила свою думку – створити центральну площу перед міською радою в діловому стилі, а розваги перенести на другу частину площі.

До 23 червня продовжується прийом пропозицій електронною поштою – [email protected].

unnamed 9ff5c

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]