Сьогодні було зібрано більше 170 підписів. Мешканці занепокоєні наявністю плит, які нещодавно з’явилися на майданчику біля будинку Ювілейна,71. По-перше не хочуть бачити під вікнами автозупинку, по-друге втомилися від виду пустиря. Пропозиція створення суверу була прийнята з радістю, але в міськраді кажуть, що за генеральним планом там мають бути житлові будинки, дитсадок і школа.
Ініціаторами збору підписів виступили Сергій Фісун, Віктор Зіпір і Андрій Жабін. Активні мешканці міста розказали, що до них звернулися мешканці цього двору з проханням з’ясувати, що саме планують робити з завезеним будівельним матеріалом. Подробиці можна подивитися в відеосюжеті наших колег з телеканалу «До Тебе».
Сьогодні ініціативна група почала збирати підписи і за день пропозицію провести громадські слухання з питання благоустрою цієї території підтримало більше 170 чоловік. За положенням про Громадські слухання для проведення обговорення на рівні мікрорайону потрібно 50 підписів.
Один з ініціаторів збору підписів Андрій Жабін каже, що жив у будинку Ювілейна, 71 більше десяти років тому і за цей час нічого не змінилося – нічого крім пустиря.
На протязі дня до намету приїжджали представники міської ради з офіційним і неофіційним візитом. Наприкінці збору підписів до активістів приїхав замголови Федір Федоров, який пояснив, що за генеральним планом Бахмута ця територія відведена під забудову, тож не про який сквер не йдеться. Немає сенсу садити дерева не декілька років, щоб потім все знищувати. На пропозицію активістів розглянути можливість благоустрою елементами, які легко буде перенести, щоб прикрасити цей район, він обіцяв подумати разом з керівниками місцевих ОСББ.
До речі, не дивлячись на наявність генплану, дозвіл на встановку МАФів міськрада продовжує надавати, один з них має з’явитися на місці складування плит.
Хоча посадовець не бачить сенсу проводити громадські слухання, активісти вважають, що така форма спілкування між працівниками міськради і мешканцями остаточно дозволить відповісти на всі питання. Тож від подання заяви відмовлятися не будуть. Сподіваються, що питання не будуть затягувати, як було з бульваром Металургів і швидко розставлять точки над «і».
Подробиці дивіться у нашому відеосюжеті.