Як відбувались Громадські слухання по бульвару Металургів? (Відео)

Семаковська Тетяна 15:08, 25 Травня 2017

 Нажаль, публічного обговорення проблеми не якісного виконання робіт не відбулося. Більшість часу було віддано на доповідь міського голови, виступам депутатів і квартальних, тобто громадськості, яка всім задоволена. Єдина пропозиція, яку обіцяв реалізувати міський голова Олексій Рева, в рамках вирішення проблеми не якісного виконання робіт на бюджетних об’єктах – це створення наглядової ради при відділі міського господарства і капітального будівництва, який є розпорядником коштів і мав би здійснювати контрольль за їх ефективним використанням.

Перші півгодини виступав міський голова Бахмута Олексій Рева, який розказував, що зроблено у місті і які плани на майбутне. Фактично в його промові темі бульвару було присвячено декілька хвилин, при чому Рева однозначно заявив, що він до якості робіт причетності немає, є інші відповідальні – насамперед авторський і технічний надзор, підрядна організація. Але їм слова не дали, вони не звітували і не відповідали на питання. Директор Архітектурно-планувального бюро Даніїл Скляров тільки розказав, про варіанти подальшої реконструкції на бульварі Металургів.

На питання громадськості по якості робіт, по неефективному використанню бюджетних коштів ніхто відповідати не став. Коли мова зайшла про те, що це системна безвідповідальність органів міського самоврядування, виступаючим навіть на дали закінчити промову.

Ініціатор громадських слухань Генадій Сечкін пропонував присутнім вимагати у влади України 300 мільйонів гривень, як компенсацію за неуважне відношення до проблем інфраструктури району Кольормет на протязі 25 років.

Виступали також депутати, які говорили про високу ефективність роботи влади, намагаючись невілювати первинне питання, яке піднімали при зборі підписів – недовіра до міської влади з причини не якісного контролю виконаних робіт на бульварі. На заході були присутні делегації від підприємств міста, які прийшли на запрошення міськради, що розсилали телефонограмою. Зареєструвалося близько 500 людей.

Пропозиції, які були озвучені – створення наглядової ради про відділі розвитку міського господарства, який є головним розпорядником коштів на об’єктах міського будівництва, визнання не відповідної роботи цього органа, проведення відкритого конкурсу на посаду начальника навіть не були включені до проекту рішення. Тільки після наполегливих пропозицій активістів їх виставили на голосування, і вони не були підтримані більшістю. Кількість голосів за і проти була приблизно однакова 43 і 46. З цих 46 які були проти переважна більшість – це керівники органів і управлінь Бахмутскьої міської ради та депутати. Міський голова пообіцяв, що наглядова рада буде створена, а з іншими пропозиціями він не згоден, бо зараз і так відкрито конкурс на декілька посад в Управлінні муніципального розвитку, але пропозиції обіцяли передати депутатм. Ми не даємо повного відео, бо захід тривав більше двох годин. Намагалися підготували більш стислу вижимку, врахувавши позиції всих сторін. 

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]