Відбулися перші електронні публічні консультації в Бахмутскій міській раді

Семаковська Тетяна 10:52, 11 Квітня 2017

В рамках електронних публічних консультацій в Бахмуті проходило тестування системи «Ваша думка». Крім анонімного опитування через портал по проблемам громади та комунікації влади і громади, учасники мали можливість обговорити свої думки під час заходу.

Учасники опитування наголосили, що не вірно буде визначати результати опитувань всіх трьох турів як догму і видавати за результати соцопитування всієї громади, оскільки для цього була опитана замала аудиторія, і саме опитування не відбувалося за відповідними соціологічними правилами.

IMG 2620 58d96

«Я розумію, що ті проблеми, які були визначені ми маємо взяти до уваги, бо любе питання, яке піднімають мешканці важливе. Але не можна це представляти, як результат опитування всієї громади і сприймати як догму. Будь яке питання має бути заданим, це право громадян, але влада має приймати рішення в інтересах всієї громади», – зазначив керівник Управління фінансів Олексій Ткаченко.

Координатори руху «Сильних громад», які були ініціаторами заходу, погодились що данна статистика не може бути видана за офіційне опитування, це думка окремої аудиторії. Але по-перше систему опитування тільки тестують у Донецькій і Луганській області, а по друге така форма зустрічей, як опитування і обговорення результатів, визначена як форма проведення публічних консультацій це новий спосіб комунікації громадськості і представників місцевого самоврядування.

IMG 2635 68de0

Секретар міської ради Світлана Кіщенко зазначила, що на її думку анонімне голосування, як і анонімне подання петицій, не сприяє довірі і не дає можливості для повноцінного діалогу. Бо влада отримую пропозицію і навіть не може уточнити деталі, чи обговорити це з ініціатором.

IMG 2639 391f1

Загалом до аудиторії ставили чотири питання. За результатами опитування в якості проблем міста на першому місті визначили економічні питання – зниження рівня економіки і відсутність робочих місць, на другому місці – низький рівень громадянського суспільства, на третьому – корупція і війна.

21 45cad

3 1ce1dБільшість з присутніх оцінили рівень комунікації як ефективний.

4 7ea9eНа питання «Як поліпшити комунікацію влади і громадськості?» учасники зазначили як засоби спілкування так безпосередню поміч в роботі – «волонтерська поміч громадськості спеціалістам міської ради».

Під час тестування з недоліків системи було зазначено, що проголосувати можна з будь-якого браузеру з одного гаджета. Крім того, одна з пропозицій була створити на порталі папки для кожного міста для кращої навігації – щоб на шукати своє питання серед багатьох міст.

Захід ініційовано і проведено рухом “Сильні громади” спільно з Національним демократичним інститутом США (NDI) з метою розвитку систем електронної демократії, в місті Бахмуті продовжує кампанію публічних консультацій за допомогою порталу “Ваша думка”.

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]