Учні часовоярської та парасковіївської шкіл стали переможцями у спеціальній олімпіаді

Семаковська Тетяна 11:21, 29 Березня 2017

Збірна команда Донецької області зі плавання, в яку увійшли вихованці Часовоярської СЗШІ №8 та Парасковіївської СЗШІ №40, здобули друге місце на національному турнірі Спеціальної Олімпіади України. Турнір проходив у лютому місяці, у місті Червонограді. Учасники змагань також відвідали історичні місця, розважальні заклади містечка західної України.

       Громадська організація «Спортивна федерація для атлетів з особливостями розумового та фізичного розвитку м. Червонограда» (Львівська область) організувала всеукраїнський національний турнір Спеціальної Олімпіади України (СОУ) з плавання.

Для участі у турнірі отримали запрошення, окрім команд десяти областей країни, і наші вихованці Часовоярської СЗШІ №8 та учні Парасковіївської СЗШІ № 40, на базі яких і була сформована збірна команда області з плавання.

Метою турніру було залучення спортсменів СОУ до систематичних занять фізичною культурою та спортом, соціальної та психологічної адаптації, визначення рівня спортивної підготовленості спортсменів, формування збірної України з плавання, обміну досвідом тренерів, суддів, волонтерів.

          Протягом змагань, відповідно до положення про проведення турніру, учасники розподілилися по дивізіонах  відповідно до статі, віку, статусу людини з інвалідністю.

дети bdece

 

          Участь у турнірі приймали атлети команд десяти областей країни. Гідно виступили та представили Донецьку область і наші спортсмени. Під час змагань із сильнішими плавцями країни, багаторазовими переможцями міжнародних змагань, у впертій боротьбі наші хлопці займали призові місця різноманітного ґатунку!

          Неможливо передати емоції та відчуття радості і щастя на обличчях дітей під час перемог та отримання нагород – грамот, медалей, цінних подарунків, кубків.

          Організаторами змагань була продумана і різноманітна велика розважальна програма для гостей турніру: екскурсії по історичних місцях, розважальних закладах, відвідування концерту, дискотеки.

unnamed f80ac

 

          По поверненню спортсменів додому, до школи – їх зустрічали наче героїв, бо збірна команда з плавання посіла загальне друге місце на турнірі, вперше приймаючи участь у ньому та пропустивши вперед господарів проведення змагань – збірну  м. Червонограда.

Фінансову підтримку для поїздки надали голова держадміністрації Бохонов В.М., а також волонтері та представники ВАТ «Часовоярського вогнетривкого комбінату».

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]