Гурт «Joryj Kłoc» підкорив бахмутських підлітків (Відео)

Семаковська Тетяна 14:09, 24 Лютого 2017

Концерт, який фольк-група зі Львова провела в рамках туру Сходом України, закінчився повним тріумфом артистів – молодь танцювала, співала і активно приймала участь у розважальній програмі. Наприкінці заходу глядачі залишились, щоб сфотографуватись на згадку.   

«На таємній мові, яку використовували кобзарі та лірники «йорий» означало «сонячний», або «божий». «Клоц» означає чоловік або шматок. Тобто назва групи «Joryj Kłoc» може означати як «Божий чоловік» так «Золотий шматок», – пояснив значення назви групи соліст і барабанщик Антон Лубій.

Учасники групи зізнались, що їхали на Схід, щоб саме передати дух національного фольку і їм саме це здалося. Молодь з верхніх рядів спустилася, до сцени щоб танцювати під запальні ритми клоців.

Концерт відбувся в великому залі Бахмутського коледжу мистецтв імені Івана Карабиця в рамках проекту братання «Із Заходу – на Схід», за підтримки департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації та голови Благодійного фонду «Партнерство і розвиток» Маріуша Маркєвича (м. Варшава, Польща). Це перший, але не останній концерт гурту «Joryj Kłoc», в рамках цього туру вони ще раз завітають до Бахмуту слідкуйте за афішами.

Представляємо вашій увазі повне відео концерту,

а також короткий огляд.

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]