Участники блокады в Бахмуте обещают пропускать вагоны с глиной с Курдюмовки (Видео)

Семаковська Тетяна 20:53, 8 Лютого 2017

Такая договоренность была достигнута сегодня на выездном заседании Общественного совета при Донецкой областной государственной администрации, которое состоялось в Бахмуте. Участники блокады торговли с оккупированной территорией будут пропускать вагоны с глиной, добытой на подконтрольной территории, в сопровождении местных активистов.

В результате блокады железнодорожного переезда, находящееся на подконтрольной территории предприятия – два карьера в Курдюмовке, остались без возможности сбывать свою продукцию.  

Директор Курдюмовского карьера Юрий Казмирский заявил Общественному медиапорталу «Бахмут IN.UA», что была достигнута важная договоренность, благодаря чему предприятия возобновят свою деятельность в полном объеме. Оба руководителя карьеров остались довольны и подчеркнули, что смогут успокоить свои трудовые коллективы.

Под контролем активистов из Бахмута, которые будут выезжать на карьер, груженые вагоны смогут проезжать по заблокированному сейчас участку железнодорожного пути Курдюмовка-Бахмут. 

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]