Який бюджет матиме Бахмут у 2017 році?

Семаковська Тетяна 14:19, 23 Грудня 2016

Завтра, 24 грудня, у вихідний день відбудеться позачергова сесія Бахмутської міської ради. За бюджетним кодексом міський бюджет має бути прийнятий до 25 грудня, а Верховна Рада вже навіть прийняла державний бюджет на 2017 рік, тому бахмутські депутати поспішають прийняти бюджет міста. Координатори руху «Сильні громади» проаналізували всі проекти рішень, які виносяться на позачергову сесію у грудні.

Бахмутська міськрада бере приклад у народних депутатів: оголошення про проведення позачергової сесії було викладено за два дні, проект бюджету в той же строк. Громадськість для обговорення проекту запрошують на сьогодні. Якщо, будуть пропозиції, то їх навряд чи включать до проекту рішення. Доходи бюджету на 2017 рік планують затвердити у сумі 698,6 мільйонів гривень, видатки на тому ж самому рівні.

Зупинимося на декількох цифрах у видатках:

–  збільшено фінансування за рахунок спеціального фонду по Програмі забезпечення житлом дітей-сиріт, на ремонт і придбання квартир запланували близько 900 тисяч гривень,

–   на проведення навчально-тренувальних змагань на олімпійські і не олімпійські види спорту закладено тільки 100 тисяч гривен, чого звичайно не вистачить і управлянню фізичної культури прийдеться, як завжди шукати спонсорів.

–  на пільговий проїзд автомобільним та залізничним транспортом закладено по одному мільйону гривень, на проїзд в електротранспорті – 11 мільйонів гривень.

–    на благоустрій закладено майже 5,7 мільйонів гривень, на ремонт і утримання доріг більше 9 мільйонів гривень.

У зв’язку з тим, що Соледар та Часів Яр стали містами районного значення в управління Бахмутської районної ради, планують передати різне майно та майнові комплекси. Це стосується соледарських шкіл №13 та №14, часівоярської школи №15 та №17, Соледарська міської лікарні №4 і Часовоярської міська лікарні №3, бібліотек, стадіонів і закладів охорони здоров’я первинної медичної допомоги та стоматологічної поліклініки Соледару та Часів Яру.

Бахмутські депутати вирішили на 2017 рік звільнити від сплати земельного податку комунальні парки, професійні-технічні училища, органи державної влади, прокуратури, санаторії для реабілітації, лікування та оздоровлення хворих, військові формування, дитячі санаторно-курортні заклади (навіть ті, які знаходяться на балансі підприємств). Покривати витрати планують за рахунок додаткових надходжень по орендній платі за землю по договорам оренди земельних ділянок.

Більш детально ознайомитись з проектами рішень на позачергову сесію можна тут.

 

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]