Старт проекту «МетаМісто: Схід» в Бахмуті

Семаковська Тетяна 17:44, 8 Грудня 2016

Громадська організація «Гараж Генг» розпочинає проект «МетаМісто: Схід» в Бахмуті, який буде реалізовано в рамках трирічної програми «Код Міста».

15 грудня о 17:30 в просторі ідей «Майстерня» за адресою вул. Горбатова, 2 відбудеться зустріч команди проекту «МетаМісто: Схід» з журналістами, активістами та мешканцями міста Бахмут.

В проекті задіяно 6 міст Донецької та Луганської областей — Костянтинівка, Покровськ, Добропілля, Бахмут, Сєвєродонецьк та Лисичанськ.

Завданням проекту є розкрити культурно-туристичного потенціалу малих міст, сприяти конструктивній активізації громад та урбаністичному розвитку міського середовища. Задля цього команда проекту вирушає в першу експедицію для знайомства з містами та містянами, з історією, міфами та культурними особливостями регіону.

Ми пропонуємо долучатися активним мешканцям міста та регіону, які прагнуть разом із нами досліджувати міста, підвищувати їх візуальну та змістовну привабливість і створювати можливості для реалізації власного потенціалу і втілення спільних проектів.

Проект «Метамісто: Схід» здійснюється у партнерстві з ГО «Урбан куратори», ГО «Конгрес Активістів Культури», архітектурним бюро Formografia, Школою журналістики УКУ, за підтримки проекту «Українська ініціатива зміцнення громад (UCBI)», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

123

Деталі події: 15 грудня, 17:30, простір ідей «Майстерня», вул.Горбатова, 2, м. Бахмут

Координаторки проекту «МетаМісто: Схід»: 

Віта Базан, [email protected]

Анастасія Парафенюк, [email protected]

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]