Main menu

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

photo 2022 12 23 16 34 05 1047bСьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

«Сьогодні вивезли родину, там троє дітей. Батько, мати – вони жили в підвалі багатоповерхівки. Там ще є люди. Умови життя жахливі», — розповідає Павло Дяченко, начальник Бахмутського району відділу поліції.

8-річний Гліб, 9-річна Мирослава та 12-річний Данило зустрінуть Новий рік у безпеці. Дітлахи три місяці жили в підвалі багатоповерхівки у Бахмуті, без свіжого повітря,  під страшними обстрілами. 

Батьки не наважувалась на евакуацію, адже не вірили, що хтось може їм допомогти, прихистити та поселити в нормальних умовах. Правоохоронцям знадобилося декілька днів, щоб переконати родину виїхати.

Під час  евакуації родини – розпочався обстріл. Ризикуючи життям, «Білі янголи» доставили сім’ю до «пункту незламності». Там діти змогли зігірітися, а ще отримати новорічні подарунки.

Багатодітна родина вирушила до Дніпра, а звідти – на Київщину. Там на родину вже чекає житло та безпека. Правоохоронці звертаються до бахмутян та нагадають про можливість евакуації для людей.

Фото: Фотограф Дієго Еррера Карседо

Читайте також: «Карфаген має бути зруйновано»: сім’я Лук’янових з Бахмута про евакуацію в Дніпро

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!