6 з 10 випадкових молодих людей не знає про Молодіжну раду Бахмута. Як це виправити

Семаковська Тетяна 08:50, 13 Вересня 2021

IMG 20210910 123809 380 2b03cМолодіжна рада – існує в Бахмуті вже 2 роки. До того ж такі є по всій країні. Але про них все ще мало хто знає. Ми спробували перевірити чому так сталося в Бахмуті та що можна з цим зробити. 

Ми провели власне дослідження — на відкриту анкету дали свої відповіді 41 містянин. З них — 23 жінок і 18 чоловіків. Опитаним від 14 до 34 років.

Зазначимо, згідно з законом, до молоді належать громадяни саме такого віку.

AirBrush 20210902124649 d1f58

Приблизно 60% молоді відповіли, що вони не знають про Молодіжну раду.

Молодіжна рада – це консультативно-дорадчий орган, який незалежно ухвалює рішення та впливає на спілкування молоді і органів місцевого самоврядування, опікується підвищенням розвитку молодіжного лідерства, залученням молоді до розв’язання соціально-економічних питань, питань у сфері культури, спорту, освіти, попередженням розповсюдження негативних явищ у молодіжному середовищі.

У Молодіжної ради немає платформи з рекламою. Вони працюють з молоддю через соцмережі. Тож саме там ми спробували знайти Молодіжну раду. Уявили, що колись вже щось чули про неї, але хочемо дізнатися детальніше.

Ми спробували самі знайти інформацію про Молодіжну раду Бахмута на офіційних сторінках

Спочатку, ми зайшли на офіційний сайт Бахмутської міської ради, але прямого посилання на Молодіжну раду там немає. Щоб її знайти потрібно витратити час і вивчити систему відкриття нових сторінок: навести курсор на соц. сферу → сім’я та молодь → Молодіжна рада при Бахмутській міській раді. Але людина, яка не знає де шукати — не зможе це знайти.

Проте, у Молодіжної ради є Instagram сторінка, яку активно ведуть члени самої ради. Зараз там понад 500 підписників.

В Facebook офіційної сторінки немає.  Новини можна знайти то на сторінках членів ради, то на сторінці Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради, то на сторінці Молодіжного центру “Перспектива”. Тобто навіть зацікавленим складно відстежувати новини.

Як це можна виправити?

В опитуванні ми запитали: як молодим людям буде зручніше читати новини. Думки розділились: 63% обрали б Telegram, 49% могли б читати у Facebook і 56% — Instagram.

AirBrush 20210901164510 f5fb4

 

В Харкові вже працюють так з молоддю

Проаналізувавши ситуацію, ми пошукали вдалий кейс з комунікації з молоддю. Приклад обрали неподалік — в місті Харків. У Молодіжної ради цього міста є свій офіційний сайт на якому зручно знайти будь-яку новину: можна дізнатися про всі підрозділи, проєкти та знайти контакти.

Як повідомила голова PR- відділу Катерина Ткаченко, що крім цього, вони активно ведуть Telegram (1 100 підписників), Facebook (понад 3000 підписників), Instagram  (майже 5 500 підписників) та Youtube (понад 100 фоловерів). Так, Харків в 18 разів більший, але підхід вважають вдалим.

Тож цей шлях робочий, і його можна використати також в Бахмуті.

Фото Facebook / Микита Безмен

Конкурсна робота учасника Школи медіа та візуальних комунікацій Павла Бікетова.

Проєкт “Разом ми сильніші” підтримка новостворених громад Донецької області реалізується ГО “Бахмутська фортеця” у партнерстві з компанією “NAS”. Проєкт фінансується фондом “MATRA” Міністерства Закордонних Справ Королівства Нідерландів.

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Семаковська Тетяна 10:58, 26 Грудня 2022

Screenshot 248 2ce70Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

За словами Кирила Буданова на південному сході Донбасу, політичні амбіції євгена пригожина частково продиктували стратегію з російського боку.

Засновник групи ПВК «Вагнер» оголосив так званий хрестовий похід за захоплення міста Бахмут, щоб витіснити конкурентних командирів у російській регулярній армії, вважає Буданов. На його думку,  ПВК «Вагнер» координує свої дії з армією, але є головною силою на Бахмутському фронті.

Російський генерал, призначений у вересні командувачем російських військ в Україні, Сергій Суровікін, об’єднався з пригожиним у суперництві з російським міністром оборони шойгу, каже Кирило Буданов.

«Тут є лише ідеологічне та медійне питання…Саме тому підрозділи Вагнера так фанатично намагаються захопити це місто. Їм потрібно показати, що вони — сила, і вони можуть зробити те, що не змогла російська армія. Ми це чітко бачимо і розуміємо», — сказав Кирило Буданов в інтерв’ю The New York Times.

Хоча захоплення Бахмута не вважається стратегічно важливим, воно покращило б позиції росії на сході, відкривши дороги до інших міст Донбасу, які все ще перебувають під контролем України, резюмував Буданов.

Фото: Вікіпедія

Читайте також: Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Семаковська Тетяна 10:47, 26 Грудня 2022

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення Бахмута досягнув кульмінації. Водночас, як вважає ISW, окупанти прагнуть оперативної паузи.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Російські джерела повідомляють, що українським силам в районі Бахмута вдалося дещо сповільнити темпи російського наступу навколо Бахмута та навколишніх населених пунктів. Джерела в рф також стверджують, що ЗСУ відтіснили елементи групи Вагнера на позиції, які вони займали кілька днів тому.

Своєю чергою, українські джерела в соціальних мережах повідомили, що вони повністю витіснили російські сили зі східних околиць Бахмута близько 21 грудня. За оцінками ISW, окупанти здійснили дещо менше загальних просувань в районі Бахмута в листопаді та грудні, разом узятих, порівняно з жовтнем.

Російські війська, ймовірно, намагатимуться підтримувати темпи своїх наступальних операцій в районі Бахмута і, можливо, намагатимуться ініціювати тактичну або оперативну паузу. 

Міністерство оборони Великої Британії повідомило 24 грудня, що російські війська не мають запасів артилерійських боєприпасів для підтримки широкомасштабних наступальних операцій. Відтак, підтримання оборонних операцій уздовж протяжної лінії фронту в Україні вимагає від росіян щоденного витрачання значної кількості снарядів і ракет.

Оперативна група Об’єднаних сил оприлюднила 24 грудня інтерв’ю з українським військовослужбовцем в районі Бахмута, в якому детально описано, що російські війська проводять надзвичайно високі темпи штурмів українських позицій в цьому районі. Попри те вони (окупанти) мають тільки незначний прогрес.

Повідомлення групи Вагнера про великі втрати в районі Бахмута за останні тижні також, ймовірно, призвели до напруження поточних оперативних можливостей російських військ в цьому районі. 

Через нестачу артилерії та людського ресурсу, ISW вважає, що окупанти не зможуть підтримувати активні наступальні операції на Бахмутському напрямку. 

Раніше російські війська виділили значні ресурси на «м’ясорубку» для захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська навесні-влітку 2022 року. Російські сили досягли кульмінації після захоплення Лисичанська і не змогли захопити сусідній Сіверськ на сході або Слов’янськ.

Зацикленість російських військових на наступі з великими втратами для досягнення цілей захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська зрештою підірвала здатність військових рф досягти своєї більш масштабної оперативної мети — оточити ЗСУ в котлі вздовж траси Е40 і дійти до західних адміністративних кордонів Донецької області. 

Невпинний і дороговартісний наступ росії на Бахмут може також погіршити здатність росії переслідувати довгострокові цілі на театрі воєнних дій на Донбасі.

Фото: ілюстративне, Генштаб

Читайте також: Український Бахмут підняв Конгрес США на ноги

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]