Main menu

На чоловіків, які незаконно перетнули кордон України, чекає покарання

Кордон e8ab8

В Україні готується законопроєкт щодо покарання чоловіків, які незаконно виїхали з країни під час війни. Це буде спільна ініціатива Верховної ради та Кабінету Міністрів.

Про це міністр внутрішніх справ Ігор Клименко розповів у інтерв’ю «РБК-Україна».

Він зазначив, що наразі не передбачено ніяких покарань для тих чоловіків, які незаконно перетнули кордон і потім повернулися в Україну.

«На сьогоднішній день таких правил і обмежень не встановлено, але я думаю, що по закінченню війни держава зробить все для того, щоб кожному громадянину нагадати, що він робив під час війни. Маю на увазі тих, хто нелегально перейшов кордон», — пояснив Ігор Клименко.

Клименко b7379

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко. Фото: «РБК-Україна»

Міністр вважає, що це буде спільна ініціатива Кабінету міністрів і депутатів Верховної ради. За його словами, зараз вивчається міжнародний досвід.

«Я думаю, це буде закон. Яким чином поводитись з нашими громадянами, які порушили закон вже один раз? Вони мають відповісти за порушення закону. Я думаю, кожен громадянин цього хоче і зрозуміє державу, якщо будуть якісь обмеження щодо подальшого пересування цих громадян як мінімум за кордон», — додав Ігор Клименко.

Зазначимо, що під час дії воєнного стану в Україні, чоловікам віком від 18 до 60 років заборонений виїзд за кордон.

Читайте також: Яке покарання загрожує українцям, які публічно підтримують росію? Пояснення від СБУ

Раніше ми писали, що Кабмін змінив правила перетину кордонів під час воєнного стану. Відтак, були внесені зміни, які передбачають заборону виїзду деяких категорій цивільних жінок. Мова йде про держслужбовиць та депутаток усіх рівнів.

Фото: ЛБ

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!