Main menu

Як в Бахмуті проводять евакуацію цивільних?

thumb 75812 800 600 0 0 auto 1 39c57За даними аналітиків Інститут війни в Бахмуті росіяни вже окупували Забахмутку, частково центр, та просуваються в деяких районах міста, окупанти ж заявляють, що під їх контролем 85% міста. Попри міські бої та важке становище з Бахмута продовжують евакуювати цивільне населення.

Про це редакції «Бахмут. IN.UA» повідомив Павло Дяченко, інспектор з комунікації Бахмутського районного відділу поліції ГУНП в Донецькій області.

Евакуація з Бахмута

Як повідомили в пресслужбі Бахмутської поліції за тиждень (ред. з 20 по 27 квітня 2023 року)  з Бахмута військові евакуювали 22 людини. Щоб подати заявку на евакуацію людина може залишити заявку за номером телефону: 

+ 38 050-473-30-55.

Після того, як до поліції надходить заявка на евакуацію, правоохоронні органи зв’язуються з військовими, які допомагають доставити цивільних до найближчої безпечної локації. Після цього евакуаційна група поліцейських «Білий Янгол» забирає людей з Часів Яру, а далі особу доправляють у безпечну зону.

Нагадаємо, що бахмутяни, які раніше відмовилися від евакуації та зараз перебувають на стороні підконтрольній росії розповідають, що евакуації з міста не було, а українські військові начебто стріляли в цивільних. Втім, евакуація з міста відбувається з початку повномасштабного вторгнення, й навіть зараз силами ЗСУ та Нацполіції. 21 квітня поліцейські змогли вивезти з Бахмута дитину з родиною.

Фото: Нацполіція

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!