Main menu

Бахмутська спортивна школа очолила рейтинг закладів Донеччини

Спорт e758b

Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1 (КДЮСШ) Бахмутської міської ради стала кращою серед дитячо-юнацьких шкіл Донецької області.

Про це під час наради повідомив директор Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Костянтин Кірпулянський.

Він зазначив, що станом на кінець минулого року на Донеччині працювали 39 дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ), які охоплюють 4749 учнів та 366 тренерів-викладачів, зокрема 238 штатних. До повномасштабного російського військового вторгнення на територію України в регіоні діяли 46 ДЮСШ, які охоплювали 22266 учнів та 835 тренерів-викладачів. Нараіз 59 штатних тренерів-викладачів ДЮСШ вимушено перебувають у простої. У штатному або змішаному режимі (штатний + дистанційний) працюють 179 тренерів-викладачів ДЮСШ.

Підсумки роботи серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл Донецької області за 2022 рік:

  • 1 місце — заклад спеціалізованої позашкільної освіти спортивного профілю «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Бахмутської міської ради».
  • 2 місце — Обласна дитячо-юнацька спортивна школа для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків.
  • 3 місце — комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Курахівської міської ради».

Заслужений тренер України з легкої атлетики, директор КДЮСШ №1 Ігор Скирда розповів редакції «Бахмут IN.UA», що школа не вперше очолює цей рейтинг. За його словами, заклад тримав лідерство в регіоні три роки поспіль (в 2018, 2019 та 2020). У 2021 році КДЮСШ №1 стала другою в Донецькій області. Повномасштабне російське вторгнення в Україну внесло свої коретиви в діяльність закладу.

«Серед відділень школи лідерами в різні роки були: легка атлетика, боротьба вільна, сумо та пауерліфтинг. На жаль, більшість тренерів звільнилися та перейшли працювати в училище олімпійського резерву (волейбол, боротьба вільна), яке переїхало в Полтаву. У нас залишились сумоїсти Олег Рева і Ольга Митник, а також пауерліфтери Сергій та Катерина Любченки, Сергій Дейнега і Оксана Петренко», — розповів Ігор Скирда.

Моренко f5fcc

Вихованка КДЮСШ № 1 Єлизавета Моренко на Чемпіонаті України з пляжної боротьби. Фото: Спортуправління

Директор закладу пояснив, що рейтинг спортивних шкіл складається за результатами виступу вихованців на офіційних змаганнях різного рівня. 

«Наприкінці року школа надає звіт до облспортуправління, де згідно таблиці місця на змаганнях оцінюються балами. Плюс (ред. оцінюється) виконання спортивних розрядів, передача до школи олімпійського резерву та школи вищої спортивної майстерності. Рейтинг складається окремо на кожного тренера та на організацію. Додатково надається загальна інформація про роботу школи, категорію та фінансування», — додав Ігор Скирда.

Рейтинг викладачів КДЮСШ №1 у 2022 році:

  • Максим Єфремов — боротьба вільна; 
  • Олег Рева і Ольга Митник — сумо; 
  • Сергій Любченко та Оксана Петренко — пауерліфтинг;
  • Леонід Статівкін — дзюдо;
  • Олена Дробітько — волейбол;
  • Костянтин Васькін і Михайло Третьяков — легка атлетика; 
  • Леонід Казаріз — кікбоксинг.

Спортсмени ad109

Вихованці відділення пауерліфтингу КДЮСШ № 1. Фото: Бахмутська міськрада

Читайте також: Як працює Бахмутська дитячо-юнацька спортивна школа №1‎ в евакуації?

Вітаємо навчальний заклад, який став кращим в Донецькій області. Бажаємо спортсменам та тренерам із Бахмута продовжувати здобувати перемоги та демонструвати свій професіоналізм. 

Фото: Бахмутська міськрада

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!