Через війну чимало бахмутян опинилися далеко від дому та звичного укладу життя. На щастя, в кожному місті є певні культурні осередки, де молодь може відпочивати та розвиватися разом. Така ж сама ситуація й в столиці.
Про те, де збирається молодь в Києві та як можна цікаво й корисно провести час у колі однодумців, дізнавайтесь в матеріалі Бахмут IN.UA.
Молодіжні місця у Києві
В столиці налічується не мала кількість місць для відпочинку, але лише декілька з них можна назвати справжніми “перлинами”. Майже всі вони локальні та відомі малій кількості тих, хто проживає в Києві.
Книгарня “Сяйво”
Книгарня “Сяйво”. Фото: Фейсбук
Муніципальна книгарня “Сяйво” — одне з тих місць, яке обожнюють місцеві. В ній можна не тільки почитати книгу, але й випити смачної кави або сходити на багаточислені лекції. Цієї неділі у книгарні, наприклад, відбулася зустріч з Єфремом Лукацьким — фотокореспондентом Associated Press. Або ще: щосуботи в книгарні для усіх, хто має середній та високий рівень знань з української проводять курси з української мови.
Майже всі події є безплатними, організатори просять тільки проходити реєстрацію. Стежити за актуальними можна на сторінці.
ВДНГ
Урбан-парк на ВДНГ. Фото: ВДНГ
ВДНГ — це культове місце, де збираються чимало киян, зокрема молодь. Насамперед ВДНГ презентує себе, як культурно-просвітницький центр та місце проведення міжнародних й національних фестивалів. Саме тут можна знайти рекордну кількість сімейних розваг у столиці.
На території центру працює урбан-парк, де свої навички можуть випробувати як діти, так й дорослі. Осінню на ВДНГ можна приходити, щоб поїсти яблука, а літом та весною радимо завітати в теплицю, яка розміщена на цій території. Крім того, у 16-ому павільйон ВДНГ діє тимчасовий притулок для тварин “Виставковий центр”, працює щодня з 10:00 до 17:00. Всі охочі можуть вигуляти тваринку: 9:00-11:00 та 15:00-17:00.
Планета метеликів
Метелик на ВДНГ. Фото: ВДНГ
На ВДНГ є ще одна цікава локація, яка може вразити — це Планета метеликів. Вона представляє собою єдину в Україні виставку-ферму живих метеликів, яких можна брати на руки та фотографувати. Розміщений цей осередок в павільйоні 11. По дорозі можна відвідати й оранжерею.
Клуб “Closer”
Творчий простір Closer. Фото: Фейсбук
“Closer” — це техно-клуб у підвалі з численними проходами й тунелями, баром, терасою. Місце унікальне тим, що з початку повномасштабного вторгнення активно допомагало ЗСУ. Гості клубу плели сітки та готували їжу. Вони також організовують різні події. Так, до прикладу, минулого року представникик клубу відзначили Масницю у традиційному українському стилі. Тут влаштовують не просто івенти, а справжні культурні осередки, на яких знайомляться з мистецтвом та світобаченням інших культур й спільнот.
Подивитися актуальні події, які організовує Closer можна за посиланням.
Дикий Театр
Кадр з вистави в Дикому театрі. Фото: Фейсбук
Дикий театр — це незвичайний камерний театр, який приваблює всі вікові категорії власними п’єсами.
Зараз в театрі проводиться вистава “Кайдаші.2.0”. Це сучасна інтерпретація класичної “Кайдашевої сім’ї”, де висвітлюють актуальні проблеми сьогодення та іронізують над життєвими негараздами. Придбати квитки та стежити за репертуаром театру можна за посиланням.
Читайте також:
- 7 пунктів допомоги: де в столиці плести сітки для військових
- ЦНАП для бахмутян у Києві: графік роботи, послуги та адреса
- З барбекю та зоною відпочинку: яке житло пропонують ВПО у Києві та Львові
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!