Main menu

Бахмут може стати пасткою для росіян — Bloomberg

325135443 504652858437015 8792807571400344114 n d8bc4Спроби росії захопити Бахмут виснажливі для її військових, водночас це може стати стимулом для нового контрнаступу ЗСУ, як це було влітку у Сєвєродонецьку, пише агентство Bloomberg з посиланням на чиновника в одному із оборонних відомств на Заході.

Про це повідомляють Факти

На думку неназваного чиновника, ризик для росії полягає в тому, що в Бахмуті вона може отримати лише незначний тактичний успіх ціною величезних людських втрат.

Соледар штурмують малі штурмові загони, до яких входить від чотирьох до 15 бійців. Їх прикривають міномети 82, 120 калібрів.

Подібна помилка влітку призвела до того, що російські сили були виснажені, що відкрило двері Україні для успішних контрнаступів восени, – наголошує він.

Йдеться про аналогічну помилку росіян із Сєвєродонецьком, яка відкрила можливості для ЗСУ на Харківському напрямку.

Офіцер ЗСУ Тарас Березовець заявив, що Соледар штурмує вся російська еліта, яка перекочувала з Бахмута.

"Ситуація наступна: ворог зменшив тиск на Бахмут і звідки була перекинута значна кількість підрозділів російського ПВК "Вагнер", а також російських ДШВ - десантно-штурмових військ або як вони їх називають ВДВ. Тобто вся еліта російської армії сьогодні перекочувала з Бахмута на Соледар. І тому тиск на Бахмут суттєво зменшився, на Соледар - відповідно зріс", - заявив офіцер ЗСУ Тарас Березовець.

Фото: Генштаб

Читайте також: У владних колах рф сперечаються через тактичні успіхи росіян в Соледарі

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!