Хто буде новим головою Молодіжної ради у Бахмуті?

Семаковська Тетяна 21:00, 15 Вересня 2021

Снимок 5c130Увага молоді до участі в діяльності Молодіжної ради порівняно з попереднім складом явно підвищилася. По-перше, кількість кандидатів на участь збільшилася з 13 до 21 особи. По-друге, існує конкуренція серед бажаючих очолити дорадчий орган. 

На установчих зборах була присутня 21 особа, оскільки за положенням у дорадчому органі може бути не більше 35 осіб, конкурсного голосування не було. Кандидати презентували себе й подальші кроки в раді, звітував колишній голова Аркадій Петросян, оголосили результати роботи ініціативної групи по збору заяв і підготовці засідання. Хоча обрання голови відбудеться на першому засіданні, його також обговорювали. 

IMG 9514 16329

Представник Благодійної організації «Благодійний фонд «Відновлення Бахмуту» Микита Безмен запропонував кандидатуру Дмитра Солнцева, готовність і бажання очолити Молодіжну раду виявила колишня заступниця голови, представниця ГО «Молодіжна перспектива Бахмут» Єлизавета Портнова.  

Склад ради затвердять на сесії міськради наприкінці вересня, на початку жовтня відбудеться перше засідання, де планують голосувати за кандидатів на посаду голови. 

789 e4dcb

Єлизавета Портнова у себе на сторінці заявила, що від її імені було створено фейковий акаунт.

Таким чином конкуренти вирішили створити для неї негативний імідж

Інформацію про склад молодіжної ради на 2021-2023 рік надала начальниця відділу молодіжної політики Аіда Українець.

з/п

ПІБ кандидата

Назва закладу освіти, організації, яку представляє делегований представник

1

Безмен 

Микита Геннадійович

Благодійна організація «Благодійний фонд «Відновлення Бахмуту» (за згодою);

2

Бікетов 

Павло Володимирович

Донецький обласний  відокремлений підрозділ громадської організації «Солідарна молодь» (за згодою);

3

Войшніс 

Кирило Віталійович 

Дитячо-суспільна організація «Джерело» Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Бахмутської міської ради Донецької області (за згодою);

4

Гурова 

Владислава Ігорівна

Громадська організація «Студентська молодь Бахмуту» (за згодою);

5

Ісіков 

Ярослав Андрійович

Громадська організація «Наша Гідність» (за згодою);

6

Кіцула 

Олександр Васильович 

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Бахмутської міської ради Донецької області (за згодою);

7

Козаченко 

Юлія Олександрівна

Іванівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області (за згодою);

8

Крамчанінова 

Вікторія Євгенівна

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області (за згодою);

9

Кроповий 

Дмитро Володимирович

Відокремлений структурний підрозділ «Бахмутський індустріальний фаховий коледж Державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет» (за згодою);

10

Лагер 

Євген Вікторович

Приватний вищий  навчальний заклад «Донецький університет економіки та права» (за згодою);

11

Лотарєв 

Єгор Денисович

Бахмутський коледж транспортної інфраструктури (за згодою);

12

Портнова 

Єлизавета Ігорівна 

Громадська організація «Молодіжна перспектива Бахмут» (за згодою);

13

Разгонов 

Максим Васильович

Комунальний заклад «Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки» (за згодою);

14

Разумовська 

Катерина Романівна

Комунальний заклад «Бахмутський  фаховий коледж культури і мистецтв імені Івана Карабиця» (за згодою);

15

Ракитянський 

Єгор Сергійович

Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» (за згодою);

16

Сафонов 

Максим Олександрович

Навчально-науковий  професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут) (за згодою);

17

Солнцев 

Дмитро Владиславович

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 10 Бахмутської міської ради Донецької області (за згодою);

18

Суркова 

Емілія Олександрівна

Комунальний заклад «Бахмутський медичний фаховий коледж» (за згодою);

19

Ул’янова 

Дар’я Володимирівна

Громадська організація «Спортивний клуб «Бахмутські леви» (за згодою);

20

Федчун 

Катерина Сергіївна

Горлівський інститут іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет»  (за згодою);

21

Шулєпова 

Софія Олександрівна

Комунальний заклад «Бахмутський педагогічний фаховий коледж» (за згодою).

Закохані в Бахмут: члени Молодіжної ради у День Закоханих ділились досвідом з колегами

Семаковська Тетяна 19:20, 14 Лютого 2022

273995685 3086212804933661 3875154422814274691 n 2c9dfСьогодні відбулась онлайн зустріч представників Молодіжних рад з 13 громад України. Захід організували Молодіжна рада разом з Управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради. Говорили про ініціативи, втілені заради любові до рідного міста.

«Дуже класно бачити, що в Україні так багато амбітних, креативних та вмотивованих людей. Віримо, що цей захід та презентації учасників були корисні для усіх запрошених, комунікація буде тривати та призведе до нових масштабних, а головне корисних проєктів. Адже, ми закохані у рідні міста та нашу країну», – розповідає модераторка заходу, голова Молодіжної ради при Бахмутській міській раді Єлизавета Портнова.

Під час Всеукраїнського онлайн заходу “I my city” активні представники різних громад розповіли про місцеві ініціативи та проєкти. У заході взяли участь 17 спікерів та спікерок з 13 громад із різних куточків України. Від Бахмутської міської ради учасників привітала заступниця міського голови Інеса Мельник. На своїй фейсбук сторінці вона відмітила, що ініціативи, які представила молодь надихають та демонструють, що молодь займається улюбленою справою.

У Бахмуті волонтери будуть запрошувати на вакцинацію

Семаковська Тетяна 10:16, 12 Січня 2022

271575440 249380843995938 4190427217720529677 n 6c215Для підвищення рівня вакцинації від COVID-19 мешканців громади особливо старших людей, які знаходяться в групі ризику, будуть запрошувати на щеплення. Які ще заходи плануються для того, щоб підвищити рівень вакцинації у Бахмутській ТГ – читайте в матеріалі.

Старт проєкту “Інформуємо і мотивуємо мешканців Бахмутської ОТГ щепитися від COVID-19” відбувся під час зустрічі організаторів і партнерів проєкту з волонтерами. У Бахмуті проєкт реалізує ГО “Бахмутська фортеця” у партнерстві з Центром первинної допомоги м. Бахмута та рухом «Чесно». Проєкт є частиною загальноукраїнського проєкту «Громадськість за демократизацію», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу.

Окрім запрошень на вакцинацію планується широка інформаційна кампанія – створення відеороликів, анімації, текстових матеріалів, в яких мешканці громади познайомляться з принципами вакцинації, почують думки та поради досвідчених експертів та лікарів з приводу вакцинації. Для визначення упереджень на початку проєкту буде проведено опитування мешканців цільової аудиторії – 60+.

«Останнім часом в розмовах чую, померла мама чи тато від ковіду, гарно себе почували, з якоїсь причини відкладали вакцинацію, а якщо б зробили були ще живі. На сьогодні вакциновано менше половини мешканців – частина з них потребує додаткової інформації про можливі наслідки вакцинації, суть цього методу, докази його ефективності. Ми хочемо допомогти зробити вибір на користь вакцинації, тим самим зберегти життя людей», – пояснює голова ГО «Бахмутська фортеця» Ганна Бокова.

На даний час залучено 10 волонтерів, переважно це студентська молодь, але є і активні представниці шкільної спільноти. Про засади волонтерства та проєкт під час заходу їм розповіла координаторка волонтерів Єлизавета Портнова.

«Насправді для мене не так важливо в якому амплуа працювати: волонтером або організатором на зарплаті. В мене є потреба змінювати це місто й допомагати його мешканцям. Хвороба, з якою ми зіткнулись два роки тому, це ще одне велике випробування, наслідки котрого ще довго будуть з нами. Якщо я можу щось зробити – то я буду докладати всі свої зусилля», – пояснює свою мотивацію волотерка, студентка Горлівського інституту іноземних мов Софія Бамбуля.

На сьогодні з категорії 60+ не вакциновано близько восьми тисяч осіб. Перший етап запрошень включає 800 пацієнтів, після аналізу ефективності цього методу і процедури запрошень через дзвінки та СМС запрошення, та їх комбінацію, буде запрошено більше коло волонтерів з числа активної громадськості.

Аналіз опитувань і результатів телефонних запрошень буде використаний і в рамках проєкту і поданий партнерами з руху «Чесно» як рекомендації в МОЗ.

Щодо правил проведення опитування під час онлайн навчання поділилась досвідом менеджерка проєктів по залученню громадян руху «Чесно» Ірина Латиш, а старша адміністраторка Центру первинної допомоги м.Бахмут Ірина Данченко розповіла волонтерам про нюанси комунікації під час телефоних дзвінків. На питання відповіла заступниця директора Центру первинної допомоги м.Бахмута Олена Сологуб.

Якщо у вас є літні родичі попередьте їх, що вони можуть отримати запрошення на вакцинацію. Або не чекайте поки до вас дійдуть волонтери – подбайте про близьких і допоможіть їм дістатись пунктів вакцинації, в разі якщо людина не покидає житло запросіть мобільну бригаду додому через кул-центр т. 095-292-44-04, 050-329-02-30.

Зробити щеплення можна у будь якому пункті вакцинації, де вам зручно, незалежно від того, в якій амбулаторії знаходиться ваш сімейний лікар. На сьогодні вже доступна і третя бустерна зона, яка підвищить захист організму від нового штаму коронавірусу Омікрон.

Адреси і час роботи пунктів щеплень у Бахмутській ОТГ:

  1. Пункт масової вакцинації населення пл. Свободи, 1

     Щоденно з 8:00 до 14:00

  1. Пункти щеплення:

         – амбулаторія № 1, вул. О. Сибірцева, 15

         – амбулаторія № 2, вул. Оборони, 42

         – амбулаторія № 5, вул. Київська, 1а

         – амбулаторія № 6, вул Горького, 47

         – амбулаторія № 7, вул. Чайковського, 28

Пункти щеплень в амбулаторіях працюють з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 14:00.

Ця публікація була підготовлені в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

Відео Full HD 1920x1080 пікс fc8d7

273995685 3086212804933661 3875154422814274691 n 2c9df

Закохані в Бахмут: члени Молодіжної ради у День Закоханих ділились досвідом з колегами

Сьогодні відбулась онлайн зустріч представників Молодіжних рад з 13 громад України. Захід організували Молодіжна рада разом з Управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської […]

271575440 249380843995938 4190427217720529677 n 6c215

У Бахмуті волонтери будуть запрошувати на вакцинацію

Для підвищення рівня вакцинації від COVID-19 мешканців громади особливо старших людей, які знаходяться в групі ризику, будуть запрошувати на щеплення. Які ще заходи плануються для […]

5897e0e915c144abafa48847c73d3950 96e13

У Бахмуті Управління освіти оприлюднює моніторинг захворюваності на ковід

В інформації, яку оновлюють щоденно, можна побачити скільки вихованців дитсадків і шкіл, а також працівників педколективу хворіє на корона вірусну хворобу. Дані почали оприлюднювати на […]

257927598 572923237112708 2058499805997811480 n b3b98

Громадськість з Бахмута і Краматорська обмінялася досвідом роботи в Батьківській раді

Батьківські ради Бахмута і Краматорська провели спільну онлайн-зустріч, на якій обсудили актуальні питання, над якими працюють, складнощі у роботі дорадчих органів та поділилися досягненнями за […]

254744866 258900856201855 2610358710566951076 n 72d47

Бахмутська Молодіжна рада запустила фотоконкурс до Дня студента

Переможці стануть відомі саме 17 листопада, їх будуть обирати на відкритому онлайн голосуванні, до 14 листопада триває подання конкурсних фотографій. До першої спільної акції новобрані […]