Main menu

70585454 400598047172201 8853723649299972096 n 4f6d4ГО «Бахмутська ліга правозахисників» під час семінарів надасть внутрішньо переміщеним особам та вразливим верствам населення інформацію про доступ до електронних державних, соціальних сервісів - реєстрація дітей до навчальних закладів, реєстрація до лікарів, електронні черги до ЦНАПУ, витяги та інше.

Керівник ГО «Бахмутська ліга правозахисників» Оксана Болотюк розповіла, що навчання буде відбуватись в рамках проєкту «Знаю. Розумію. Дію.», який профінансований як переможець Конкурсу малих грантів проєкту «Посилення спроможності коаліцій внутрішньо переміщених осіб» БФ «Право на захист» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy (NED).

Метою проєкту є активізація цільової групи ВПО через навчання та розуміння важливості процесів цифровізації соціально-суспільного життя, долучення до користування державними, соціальними сервісами, підвищення довіри до держави за рахунок обізнаності, залученості та прозорості процесів користування державними та соціальними послугами.

Протягом реалізації проєкту також будуть створені і розміщені два інформаційні стенди в соціальних службах міста.

Щоб взяти участь в семінарі треба заповнити анкету учасника.

Зміст дійсної публікації є одноосібною відповідальністю Громадської організації «Бахмутська ліга правозахисників» і ні за яких обставин не може вважатися таким, що відображає позицію БФ «Право на захист» та/ або National Endowment for Democracy (NED)».