Войти
Main menu

Минулого тижня, в приміщенні Молодіжного центру FreeDOM HUB, відбулася прес-конференція з приводу старту нового проекту «ОСББ в м.Бахмут: навчатись, змінюватись, діяти». Головною метою проекту - є підвищення обізнаності з питань енергоефективності серед голів ОСББ, як вони пов’язані з реформою ЖКГ, що впроваджується на  Україні та мотивувати голів подаватися на програму «Теплі кредити».

На зустрічі керівник проекту Бєлік Денис розповів про важливість цього проекту для міста Бахмуту, саме для зростаючої мережі ОСББ. В рамках проекту будуть проводитися тренінги для представників ОСББ, і за весь період проекту, який буде тривати п'ять місяців, заплановано навчити 100 представників ОСББ з питань енергоефективності. Будуть запрошені експертні тренери, які мають великий досвід з питань енергоефективності будинків, а саме Лавренюк П., Сабатюк Ю., Лук'яник М., Масленніков О.

«Ми впевнені, що цей проект підвищить рівень обізнаності представників ОСББ з енергоефективності та завдяки зусиллям нашої команди, ми зможемо збудувати міст можливостей для ОСББ для вдалої участі в програмі «Теплі кредити», щоб мешканці багатоповерхових будинків жили в теплих та економних будинках» -  наголосив Бєлік Денис, керівник проекту.

27907140 541515826220149 651506344 o f1185

27950798 541515836220148 1808559434 o e4a03Також, важливим етапом проекту буде проведення енергоаудиту за допомогою тепловізору для тих домів, голови яких пройшли тренінги. Всі ці заходи націлені на те, щоб ОСББ мотивувати подаватися до програми «Теплі кредити», які можна отримати в Ощадбанку, який є партнером в цьому проекті.

Після проведення цих заходів, буде організована заключна конференція, на яку будуть запрошені як місцеві представники ОСББ так і зі всієї Донецької області, де будуть обговорюватися питання енергоефективності ОСББ в Донецькій області.

Також нагадаємо, що у Бахмуті працює компанія "Енергоаудит твоєї оселі", яка також надає послуги стосовно проведення енергоаудиту з обов'язковим складанням енергопаспорту по програмі ENSI LAB, надаються консультації щодо впровадження енергоефективних заходів для юридичних та фізичних осіб з подальшим їх втіленням.

Проект «ОСББ в м.Бахмут: навчатись, змінюватись, діяти», який реалізує Громадська організація «Асоціація «Відродження та розвиток» в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Проведення цього заходу стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). 

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль