Войти
Main menu

В місті відбудеться два цікавих заходи один в рамках проекту «Метамісто:Схід», а інший розпочинає впровадження Громадського бюджету. Обидва мали відбутися затра, 28 липня, але прес-сніданок перенесли на понеділок. Куди піти? 

В клубі ветеранів Центру культури та дозвілля завтра, 28 липня об 11.00, пройде тренінг «Практичні аспекти реалізації Громадського бюджету у м.Бахмут». Бахмут запроваджує механізм залучення громадськості до управління містом шляхом впровадження Бюджету участі. Тож під час заходу учасників навчать писати і просувати проекти, які будуть реалізовуватися в 2018 році.

Тренінг пройде у вигляді інтерактивної гри «Генерація ідей громадських проектів. Метод Вrainstorm». Організатори обіцяють майстер-клас «Структура проектної заявки та її заповнення», тренінгові вправи: «Розвиток комунікаційних навичок взаємодії громадськості та органу місцевого самоврядування при подачі та обробці заявок громадського бюджету», «Методи та інструменти залучення громадськості до участі на етапі голосування та визначення кращих громадських проектів», «Подальша взаємодія авторів та виконавців, відповідальних за реалізацію проектів-переможців».

Як повідомляє сайт міськради, захід організовано ГО «НОВА ЕНЕРГІЯ».

7 06f58

Команда проекту “Метамісто: Схід” з 26 липня по 5 серпня буде працювати в Бахмуті для реалізації основних завдань — створення публічного вуличного простору зі сценою та його запуск 4 серпня через інструментальний концерт на честь відкриття.

Про плани команди та можливість приєднаьтися до них можна дізнатися також 31 липня, в понеділок, в 11.00 на прес-сніданку у Центральній бібліотеці. Організатори також презентують результати #урбандослідження та висновки щодо урбаністичного потенціалу Бахмута. Більше інформації про це можна подивитись в матеріалі: «Бахмут – історія в цеглі»: https://goo.gl/se7BFo.

Тож визначайтеся і будьте активними!

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль