Main menu

Використання контенту https://bahmut.in.ua/

  1. Сайт https://bahmut.in.ua/ (далі – Сайт) містить текстові та фото-відео матеріали, які є об'єктами авторського права і підлягають охороні.
  2. Матеріали, розміщені на Сайті, можуть використовуватися (поширюватися і перепубліковуватися) іншими ЗМІ або Інтернет-виданнями, при умові встановлення гіперпосилання на джерело інформації з Сайту.
  3. При використанні матеріалів Сайту – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку копійованого матеріалу. Гіперпосилання має бути розміщено в будь-якому випадку використання матеріалів Сайту і повинно бути розміщено в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу.
  4. При усному цитуванні матеріалів з Сайту обов'язкове усне посилання (для телерадіопрограм) і письмове посилання (для друкованих видань).
  5. Використання фотоматеріалів фотографів Сайту дозволяється тільки за умови розміщення під ними копірайту https://bahmut.in.ua/.
  6. Забороняється будь-яке використання фото-, графічних, відео-, аудіо- та інших матеріалів, розміщених на Сайті, що належать третім особам.
  7. Інформація, розміщена на Сайті в місцях, відведених для реклами та/або розміщена на Сайті під позначенням «реклама, політична реклама, новини компаній» є рекламними матеріалами і належать третім особам. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, що міститься в рекламних матеріалах.