Main menu

Молодь Бахмута іде голосувати (Відео)

vybory thinking2 f09f221 липня, у неділю, відбудуться позачергові вибори народних депутатів. За історію України вибори до Парламенту та Президента влітку ще ніколи не відбувались. Політичні експерти очікують низької активності виборців - сезон відпусток, сільськогосподарські роботи в полях. Якщо говорити про молодь, то багато хто з них - на канікулах, поїхали до додому. Чи приїдуть вони голосувати за місцем реєстрації? В минулих матеріалах ми намагались роз'яснити чому важливо брати участь у голосуванні, цього разу надаємо короткі інструкції для тих, хто буде вперше голосувати.

Add a comment Детальніше...

Як аналізувати програми кандидатів за допомогою критичного мислення? (Відео)

66655766 2127931090833047 977551160913166336 n d8ee9У сучасному світі кожного дня на нас насувається великий потік інформації. У виборчий період він збільшується: телереклама, біг-борди, газети, постери, флаєри. Як не розгубитися у цьому потоці інформації, та виважено зробити вибір? У цьому нам допоможе критичне мислення.

Add a comment Детальніше...

Як люди приймають рішення? (Відео)

22222 9d8c6Сьогодні ми розповімо про те, як люди приймають рішення. Причому, критерії вашого вибору можуть бути різні: чи то ви купуєте смартфон, чи приймаєте співробітника на роботу, чи вибираєте свого майбутнього депутата. А ось саме напередодні парламентських виборів про це поговорити  досить цікаво.

Add a comment Детальніше...

Народний депутат – ваш представник у Верховній Раді на наступні 5 років

6 e6ecaДіяльність народних депутатів не має нічого спільного з наданням матеріальної допомоги, організацією свят з лозунгами «Під патронатом …». Хоча кандидати часто виступають перед виборцями саме в ролі меценатів. Треба розуміти, що ефективна робота Верховної Ради залежить від того, чи буде сформована дієва коаліція, куди увійдуть однодумці, що на протязі п’яти років мають працювати над розвитком країни і добробутом виборців.

Add a comment Детальніше...

Прозорі вибори в Бахмуті: чим народний депутат може бути корисний для виборців? (Відео)

5 a1c08Зазвичай люди бачать народних депутатів у ток-шоу по телевізору, чи під час трансляцій засідань Верховної Ради. Деякі з’являються на окрузі під час передвиборчої кампанії. Навіщо нам взагалі потрібен парламент і депутати в ньому, які функції вони можуть виконувати за законом, читайте у матеріалі та дивіться у відеоролику.

Add a comment Детальніше...

ТОП-5 міфів про вибори, які легко спростувати (відео)

01 f19ceУ суспільстві живуть міфи, що заважають демократичним перебудовам в Україні. Наші журналісти і відеографи вирішили зібрати і спростувати ці міфи напередодні позачергових виборів до Верховної Ради України. Тож, читайте матеріал і дивіться анімаційний ролик.

Add a comment Детальніше...

Чого бахмутська молодь чекає від парламентських виборів? (Відео)

7 3b63eНапередодні виборів у Верховну Раду наші журналісти провели дослідження аби спростувати чи підтвердити стереотип про те що, молодь не голосує. Щоб виміряти активність молоді, ми звернулись до експертів, вихователів, а також використали дані статистики. Під час відеоопитування студенти розказали, що вони очікують від нової Верховної Ради і яким має бути народний депутат.

Add a comment Детальніше...