Main menu

Як розрізнити політичну джинсу від політичної реклами (Відео)

55555 9277bНаші журналісти та оператори зробили анімаційний ролік, де пояснюється, як відрізняти політичну джинсу від політичної реклами.

Add a comment Детальніше...

Політична реклама і джинса: як місцеві ЗМІ маркували рекламу партій та кандидатів під час парламентських виборів?

11 2 52a45Сьогодні день тиші, передвиборча агітація заборонена законом. Але під час кампанії її було чимало. Журналісти громадського медіапорталу проаналізували інформаційне поле Бахмута на предмет розміщення політичної реклами та поспілкувались з редакторами кожного ЗМІ, щоб дізнатись їх думку про особливості цієї виборчої кампанії. Ми помітили, що майже всі ЗМІ окрім «Сайту 06274» інформацію про кандидатів позначають за законом. 

Add a comment Детальніше...

Що обіцяють кандидати в народні депутати по 46-му округу? (Відео)

Снимок 61460Через два дні нам знов доведеться обирати - 21 липня позачергові вибори народних депутатів до Парламенту. Найменше, що може зробити виборець для виваженого вибору - це вивчити програми кандидатів. На 46-му окрузі (Бахмутський та Лиманський райони) балотуються сім кандидатів, один з них у бюлетені буде мати відмітку “вибув”. Редакція медіа-порталу “Бахмут IN.UA” проаналізувала передвиборні програми шости діючих кандидатів та за допомогою політичного експерта кваліфікувала деякі найпоширеніші пункти програм кандидатів.

Add a comment Детальніше...

Якщо ти переселенець: твої права на вибір народного депутата (відеоопитування)

1b 55d85Статус громадянина України, сьогодні поки ще не дає повноцінного права голосу - вимушено переміщені особи-українці не можуть обирати народних депутатів-мажоритарників та не можуть вплинути на склад депутатського корпусу міста або села, де проживають. Але віддати свій голос за партію, яка можливо увійде в коаліцію та буде приймати закони на благо всіх українців, переселенці можуть. Сьогодні, 15 липня - останній день, коли ВПО можуть змінити місце голосування та потрапити в реєстр виборців.

Add a comment Детальніше...

Чотири з шести кандидатів в народні депутати подали до ОВК№46 кандидатури членів комісій (Відео)

2fb2d8600b71013258c882023772300948778499 7c800Деякі кандидатури ОВК виключила жеребкуванням, тобто не на кожній комісії кандидати мають людей на дільниці. Про те, як кандидати та партії набирали людей до комісій, як працює ОВК, скільки можна заробити на виборах читайте і дивіться в матеріалі.

Add a comment Детальніше...

Досвід попередників: чим бахмутянам запам’ятались нардепи по округу і що вони чекають він нових (Відео)

9 43389Відомі в Бахмуті журналісти, громадські активісти, представники місцевого самоврядування поділились думками про діяльність нардепів, що працювали в Артемівську-Бахмуті з 1990 по 2018 рік та визначили свої очікування від діяльності майбутнього народного депутата. У відеоматеріалі ми підготували аналіз діяльності двох нардепів, що працювали останню каденцію по 46-му округу. 

Add a comment Детальніше...

На окрузі №46 з 90-го року працювали 7 народних депутатів. Як вони отримали мандат і чим займались?

04F825E6 6DAB 4165 A36B B8031E68BA7D cx0 cy10 cw0 w1023 r1 s 252c6Виборча кампанія в самому розпалі, кандидати дають обіцянки, активно рекламують свою виборчу діяльність. Яку активність кандидат покаже після обрання, буде відомо згодом. А поки ми вирішили проаналізувати діяльність депутатів Верховної Ради, що працювали на окрузі з 1990 року. Політолог Петро Тутов поділився своїми спогадами про обрання та діяльність народних депутатів нашого виборчого округу попередніх каденцій, представляємо до уваги читачів його аналіз.

Add a comment Детальніше...

Чому мажоритарник Клюєв не працював У Верховній Раді, а Матейченко зустрічався з виборцями 46-го округу?

IMG 3137 044bb 5a4fdКожний народний депутат має дбати про благо України і добробут українського народу, захищати інтереси виборців та держави. Яким чином народні депутати це робили на нашому окрузі і в Раді, дізнаємось у помічника відсутнього на окрузі народного депутата-мажоритарника Сергія Клюєва і у народного депутата від партії "Народний Фронт" Костянтина Матейченко.

Add a comment Детальніше...

Звідки політичні партії беруть гроші і скільки може коштувати виборча кампанія в Бахмуті? (Відео)

1554053473 8523 1429fНа фінансування політичних партій з 2016 до 2018 року держава перерахувала майже 1,35 мільярди гривень . На що витрачались гроші платників податків? Хто оплачує передвиборчу агітацію і скільки це може коштувати в межах держави і регіону, що таке «чорна каса» партій, розбирались наші журналісти.

Add a comment Детальніше...

Хто буде балотуватись до ВР по 46-му округу і за якою виборчою системою будуть голосувати бахмутяни? (Відео)

original 52945Хоча в суспільстві існує великий запит на зміни, позачергові вибори до Верховної ради, призначені новообраним президентом, відбудуться за старою виборчою системою. Як це може завадити перезавантаженню Ради, якої альтернативи вимагали реформатори і хто планує балотуватись на 46-му окрузі, дивіться в матеріалі.

Add a comment Детальніше...