Main menu

TrfAQVf 51bf5Зазвичай у передвиборчий період стовпи, будівлі, дошки оголошень і будь які доступні поверхні заклеюють обличчями кандидатів незважаючи на те, що виконком визначає відповідні місця для розміщення політичної реклами. Чи буде в цьому році інакше? 

У Бахмутській ОТГ визначено 47 місць для розміщення передвиборчої агітації, з повним переліком можна ознайомитись на сайті Бахмутської міської ради. Відповідне рішення ухвалив виконком Бахмутської міськради. Та чи буде міськрада контролювати виконання цього рішення?

Начальник відділу внутрішньої політики Світлана Кудрявих каже, що відповідне рішення ухвалюють для того, щоб у громаді не було засилля агітаційної реклами від кандидатів у міськраду. 

Виконувати його будуть балансоутримувачі, тобто зривати листівки розміщені в невизначеному місці будуть працівники Бахмутелектротрансу, Бахмутського комбінату комунальних підприємств, Бахмутської управляючої компанії, відповідно до того, де вони висть на стовпі, будівлі чи споруді.

«Ми в минулому році теж зривали листівки, розміщени не правильно. Одного разу навіть вдалося затримати на місці людину, яка розклеювала листівки там, де вони не мають бути розміщені, викликали поліцію, але затримати людину не вдалося. Важкість покарання полягає в тому, що майже неможливо зафіксувати факт порушення правил розміщення матеріалів агітаційної кампанії. Тому ми вимушені боротися з наслідками», - каже начальник відділу розвитку міського господарства Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Федір Попов.

Для контролю за виконанням правил благоустрою у відділі розвитку міського господарства в цьому році з’явився спеціаліст. Загалом з приводу покосу трави, захаращення прибудинкової території та інших порушень було складено близько 300 попереджень і лише 6 актів.

«У більшості мешканці поважно відносяться до наших попереджень, протоколи складаються за винятком», - повідомив Владислав Полозюк, головний спеціаліст відділу розвитку міського господарства Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва.