Main menu

photo c3853За рейтингом прозорості по програмі "Transparent cities" Бахмут входить до десятки лідерів. Але це лише початок втілення в життя пересічних мешканців електронних сервісів. Щоб розвивати дане направлення громадськість та місцеве самоврядування зараз впроваджують проект, направлений на популяризацію електронних додатків.

"Дійсно, на офіційному сайті міста є публічна інформація про роботу комунальних підприємств, закупівлі, соціальні, земельні питання та ще багато чого корисного. Але вся та інформація знаходиться не в зручному вигляді, нею важко користатись, щось знаходити. Тому ми хочемо, завдяки нашому проекту, втілити в життя декілька електронних сервісів - які вони будуть, ми визначимо разом з громадою, зручних, простих, зрозумілих у використанні", - каже Олена Сезоненко, керівник ГО «Агенція зі сталого розвитку та інновацій».

Снимок 26c1d

Громадська організація «Агенція зі сталого розвитку та інновацій» стала одним з переможців конкурсу малих грантів від Київського діалогу та буде реалізовувати в Бахмуті проект "Відкрий своє е-врядування: Будь SMART!". 

"Разом з громадськістю, студентами-волонтерами, місцевою владою будемо розвивати електронні сервіси міста. Ми формуємо команду експертів для консультацій та волонтерів до 35 років з навичками комунікабельністі, емоційного інтелекту, логіки, розуміння важливості цифрових інновацій, можливо які мають власні ідеї smart city", - каже Олена Сезоненко, керівник проекту.

Проект включає в себе декілька стадій. Це навчання, тренінги, реклама розповсюдження інформації про проект. І, як результат, втілення е-сервісів у місті.  

Всі бажаючі долучитись до проекта звертайтесь за телефоном: 050 478 98 80 Елена Сезоненко.