Main menu

Тепер кожну среду, о 10.00 та 14.00, в Бахмутському міському центрі занятості можна дізнатись про актуальні грантові програми для створення та розширення існуючого бізнесу. Зараз в Донецькій області працюють такі програми - "Український донецький куркуль" - фінансування до півмільойна гривень, "Людина в біді" - до 130 тисяч гривень, "Данська Рада у справах біженців" - до 200 тисяч доларів США.  

Детальніше дізнатись про  грантові програми можна тут:

http://lap.drc.ngo/title/sme - Програма створення нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні (Граничний обсяг гранту становить  10 тис. дол. ($),

http://lap.drc.ngo/title/micro - Програма надання бізнес-грантів на початок нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу (Граничний обсяг гранту становить  1 тис. дол. ($),

http://lap.drc.ngo/title/vet - Програма підвищення конкурентоспроможності на ринку праці для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні (Граничний обсяг гранту становить 200 дол. ($).

З метою встановлення зворотного зв’язку та подальшого супроводу, у разі зацікавлення щодо участі у тому чи іншому проекті, можна проінформувати фахівця Бахмутського МЦЗ відповідно до закріплення. За цим напрямком закріплений начальник відділу взаємодії з роботодавцями Коновал Роман Вікторович, контактні телефони: (06274) 3-11-61, 099-043-77-51).

Також, в котре звертаємо Вашу увагу на можливість використання новітнього сервісу Державної служби зайнятості «Електронний кабінет роботодавця» (посилання https://www.dcz.gov.ua/cabinet) - це сервіс, на платформі сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, зорієнтований, насамперед, на оперативне інформування служби зайнятості про вакансії та підвищення рівня взаємодії роботодавців із службою зайнятості.

В електронному кабінеті роботодавця передбачена можливість оперативного подання звітів за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», в тому числі і уточнювальних, із подальшим обов’язковим підтвердженням на паперовому носії.