Main menu

15 травня 2018 року о 15:00 в Бахмуті відзначать міжнародний День сім’ї, підвивши підсумки першого для міста родинного конкурсу «Створюючи традиції». Цього разу, основний уклін Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міськради зробило на привітання багатодітних родин міста. Під час заходів до Дня сім’ї у Міському народному домі 50 подарунків отримають діти з таких родин Бахмуту.

Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міськради у цьому році вперше оголосило конкурс «Створюючи традиції», присвячений Міжнародному Дню сім’ї. З 10 квітня по 10 травня 2018 року всі бажаючі родини Бахмуту без обмежень за віком, чи кількістю створювали свої роботи у 3 номінаціях конкурсу:

- фотоконкурс «Сімейний альбом»;

- відео-конкурс «Сімейний кінематограф»;
- літературний конкурс «Книга сімейних історій».

Зараз конкурсна комісія визначає переможців за номінаціями. А вже 15 травня на тих, хто здобув перемогу чекатимуть грамоти та цінні призи:

“Зараз ми визначаємо переможців у номінаціях. В кожній буде три міста. У якості подарунків будуть фото-колажи “Родинне дерево”, фотоальбоми та грамоти”, - розповіла начальник Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міськради Людмила Махничева.

Також вона додала, що свято пройде під патронатом міського голови Бахмуту, та крім частування переможців у родинному конкурсі “Створюючи традиції”, у Міському народному домі також запланована інтерактивна програма для дітей з багатодітних родин Бахмуту:

“Для цих дітей ми приготували 50 настільних ігор, які вони отримають, як призи у конкурсах, що підготували працівники Міського народного дому”,- додала Людмила Махничева.