Main menu

Кожна родина Бахмуту може взяти участь у конкурсі до міжнародного Дня сім’ї, який будемо відзначати вже 15 травня 2018 року. Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міськради оголосило конкурс, присвячений Міжнародному Дню сім’ї. «Створюючи традиції» - так назвали новий, але цікавий для всієї сім’ї спосіб не тільки поділитися родинними традиціями, але й виграти пам’ятні призи з цієї нагоди.

З 10 квітня по 10 травня всі бажаючі родини Бахмуту без обмежень за віком, чи кількістю можуть створювати свої роботи у 3 номінаціях конкурсу:
- фотоконкурс «Сімейний альбом». Розглядається фото-колаж із сімейних фотографій в форматі JPG, на якому зображена одна або більше сімейних традицій;
- відео-конкурс «Сімейний кінематограф». Розглядається відео робота в форматі mp4, де висвітлена одна або кілька сімейних традицій, загальною тривалістю 7 хвилин;
- літературний конкурс «Книга сімейних історій». Розглядається літературний твір в форматі Word, де висвітлена одна або кілька сімейних традицій, загальним обсягом не більше 5 сторінок А4, шрифтом Times New Roman, кеглем 14, з інтервалом 1,5.
Обов'язковою умовою для всіх є описання чи показ двох або більше сімейних традицій.
Кожна родина може обрати одну чи навіть кілька номінацій, які прийдуться до душі. Заявку та конкурсні матеріали необхідно надсилати  на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Роботи приймаються до 10 травня 2018 року включно.

Переможців конкурсу “Створюючи традиції” визначить Конкурсна комісія за номінаціями. Переможців чекають грамоти та цінні призи. Але ж й кожен учасник конкурсу отримає пам’ятні подарунки, запевняють в Управлінні молодіжної політики та у справах дітей Бахмуту.