Main menu

У місті продовжується ініціатива “Бахмут - це Україна”, завдяки якій планують перекласти всі написи українською мовою. Ця ініціатива перш за все стосується представників суб’єктів сфери торговельного та побутового обслуговування.

У минулому, 2017 році, губернатор Донецької області Павло Жебрівський виділив 30 та 20 мільйонів гривень з обласного бюджету Покровську й Дружківці за те, що вони повністю перевели на українську мову всі надписи у своїх містах. Бахмут не отримав грошей за “вітання” українською, але в нашому місті продовжується ініціатива під назвою “Бахмут - це Україна”.

Її мета - все ж таки перекласти державною мовою інформаційні вказівники, аншлаги, рекламні оголошення, вивіски, плакати, афіши, розповсюджувати повідомлень, аудіо- і візуальної рекламної продукції тільки українською мовою.

Ця ініціатива перш за все стосується представників суб’єктів сфери торговельного та побутового обслуговування.

Всі підприємці, власники магазинів, торгівельних та харчових закладів, рекламодавці  можуть приєднатися до загальноміської ініціативи «Бахмут - це Україна» заміною вивісок, табличок про режим роботи та додаткової інформації державною мовою на магазинах, об’єктах надання послуг та усіх об’єктах громадського харчування, які розташовані на території Бахмуту.