Войти
Main menu

В одній з квартир 5-поверхівки за місцем реєстрації ГО «Для людей» організований громадський простір для спілкування і об’єднання громади. Громадські активісти вважають, що це місце стане місточком між громадою і місцевою владою. Цей задум має великі шанси, оскільки на відкриття особисто прийшов голова Сіверської ОТГ Василь Масюженко.

Голова ГО «Для людей» Олена Руденко підкреслила, що при створенні простору її організація мала на меті створити умови для спілкування і напрацювання шляхів розбудови громади. Член організації Ірина Коваленко, яка надала своє приміщення, розказала, що ідея створення простору виникла давно, реалізувати її змогли саме тепер, використавши грантові можливості та зробивши власний внесок.

Присутні на презентації члени громади, представники християнської церкви різних конфесій та міський голова, депутати підтримали ініціативу громадської організації, яку вже знають у місті. ГО «Для людей» реалізувало декілька проектів від ПРООН на суму близько двох мільйонів гривень.

Грантову ініціативу в Бахмутському районі адмініструвала ГО "Асоціація "Відродження та розвиток"  в рамках проекту "Громадський пояс Донбасу", реалізований Західноукраїнським ресурсним центром, Центром громадської адвокатури та "Товариством Лева" при фінансовій підтримки Європейського Союзу. Як повідомив виконавчий директор ГО "Асоціація "Відродження та розвиток" Деніс Белік, на цей проект було залучено 140 тисяч гривень.

    

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль