Main menu

В Бахмуті відкривається ресторан нового формату "Мажор" - окрім класичних страв пропонують новинки своїм відвідувачам, а саме ЗОЖ-меню. У вечірній час на гостей ресторану чекає караоке-клуб та дискотека. Приватний підприємець - Володимир Чередниченко, вимушений переселенець з Донецька, який відкриває ресторан, запросив чотирьох безробітних в якості поварів.

Приватний підприємець був запрошений на міні-ярмарок, які періодично відбуваються в Артемівському міському центрі зайнятості. Там серед дев'яти зареєстрованих безробітних, які бажають працювати за фахом  підприємець Володимир Чередніченко запропонував їм роботу.

Читайте також: "Все начинается с кофе": история мобильной кофейни в бахмутском парке отдыха"

Підприємець формує нову команду і запрошує шукачів роботи на вільні  робочі місця кухарів, які за сприяння Артемівського центру зайнятості розраховує укомплектувати  в найкоротший термін.

DSC00639 0c93d

DSC00648 d647dВолодимир розповів, що на сьогоднішній день в умовах конкурування затребуваними є ті заклади, які не бояться експериментувати, і окрім класичних страв готові запропонувати новинки своїм відвідувачам. В новоствореному ресторані гості, які є прихильниками здорового способу життя, матимуть змогу спробувати страви зі спеціального меню здорової їжі. Крім того заклад планує надавати послуги з доставки комплексних обідів, а вечорами буде працювати в форматі караоке-клубу.

"У нашому ресторані ви зможете скуштувати низькокаллорійну їжу, здебільшого вона буде білковою. Також ввечері гостей чекає караоке, дискотека. Але в нас буде дрес код - у спортивному одягу та у кросівках, у військовій формі заходити не можна, відвідувати ресторан зможуть кому є 18 років" - додав Володимир.

vypechka bez muki 11 ac356

Лляні гриссини- хрусьткі палочки без борошна - одне з блюд, яке можна буде скуштувати у ресторані

Головне, наголосив роботодавець, – це бажання працювати і заробляти, цілеспрямованість, енергійність, готовність експериментувати. Підприємець запрошує всіх бажаючих ознайомитись з умовами праці безпосередньо в закладі та готовий прийняти до уваги поради майбутніх кухарів щодо організації робочого простору.