Войти
Main menu

23 грудня у Слов’янську відбудеться Форум дієвих громад «Ефективне місто», під час якого учасники дискусії поговорять про те, яким має бути успішне місто, активісти з 16-ти громад України поділяться досвідом результативних практик вирішення типових місцевих проблем та проведуть майстер-класи.

Картинка ивент 2 9b640Півроку тому рух “Сильні громади” ГО “Центр UA” спільно з ГО “Студена” розпочали проект “Ефективне місто” за підтримки UCBI – Української ініціативи зміцнення громадської довіри у 16 громадах Донецької, Луганської, Дніпропетровської та Полтавської областей.

Під час проекту активісти провели два етапи опитування, щоб визначити найбільш актуальні проблеми, та об’єднали активних людей міст у клуби “Ефективне місто” для їх вирішення.

Серед таких проблем – неякісний ремонт доріг, відсутність культури сортування сміття, низька якість комунікації влади з громадою та проблема безпритульних тварин.

 

Нагадаємо, що координатори руху "Сильні громади" у Бахмуті, як раз займаються проблемою безпритульних тварин. У місті створено клуб "Ефективне місто", засідання якого вже відбувалось декілька разів. На круглому столі, який відбувся 27 листопада, та на який завітав Сергій Натрус, директор Департаменту екології та природних ресурсів ДонОДА громадскість та влада обговорили наступні дії у форматі клубу. А Сергій Натрус запропонував об’єднати запропонував об’єднати зусилля декількох зацікавлених міст і розробити типовий проект на будівництво притулку для бездомних тварин, а в свою чергу він запевнив, що отримати фінансову допомогу від обласного екологічного фонду цілком можливо.

За ці півроку діяльності клуби “Ефективне місто” напрацювали дієві рецепти вирішення типових міських проблем, якими вони поділяться в рамках форуму. Організатори переконані, що ці покрокові інструкції допоможуть активістам не тільки долати проблеми, а й  бачити в них потенційні можливості.

Також для відвідувачів Форуму проведуть практичні майстер-класи з картографування міста від  ГО «СТАН», основ медіаграмотності від засновниці “СтопФейк” Ольги Юркової, небезпеки та можливостей пластику від проекту  Recycle Map та навчаня настільної гри «Світ громад».

Спікери: координатор руху “Сильні громади” Валентин Краснопьоров, адміністратор ЛКП "Лев" Шевченко Ірина, представник проекту “Recycle Map” Іван Затварський, керівник проекту «УкрЯма» Євгенія Поремчук, директор КП «Інститут міста Дрогобича» Володимир Кондзьолка, засновниця “СтопФейк” Ольга Юркова, засновник ініціативи “Е+” Дмитро Стригун, кураторка арт-проектів Катерина Хоптинська, керівник Центру інновацій Києво-Могилянської Академії, керівник групи «Електронна демократія» Реанімаційного пакету реформ, співкоординатор KyivSmartCity Сергій Лобойко та інші.

Місце проведення: місто Слов’янськ, вул. Батюка, 19, приміщення головного корпусу Донбаського державного педагогічного університету

Дата: 23-го грудня

Час: 09.00 - 17.00

Ми всі можемо робити свої міста кращими!  Відвідай Форум «Ефективне місто» та навчись вирішувати проблеми своєї громади!  Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Комментарии   

+1 #1 108 08.12.2017 18:47
А Сергій Натрус запропонував об’єднати запропонував об’єднати зусилля декількох зацікавлених міст і розробити типовий проект на будівництво притулку для бездомних тварин, а в свою чергу він запевнив, що отримати фінансову допомогу від обласного екологічного фонду цілком можливо. А что по этому поводу ответила наша Бахмутская власть на такое щедрое предложение Натруса. Чего ждать - какие дальнейшие действия или поговорили обсудили, это действо прорекламировали и ... все отложили на потом, авось само собой рассосется.
Цитировать

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль