Войти
Main menu

За результатами конкурсу від Бахмутського району щодо підтримки соціальних, громадських ініціатив, малого та середнього бізнесу, екологічних проектів обрали переможців. Майже один мільйон гривень отримали громадські організації на впровадження соціальних проектів по Бахмутському району. Переможців серед бізнесменів та природоохоронних проектів оголосять пізніше. Але з реалізацією деяких проектів є проблеми.

Ще влітку керівництво Бахмутського району запровадило Програму надання фінансової підтримки для малого та середнього бізнесу, громадських ініціатив на вирішення соціальних та екологічних проблем Бахмутського району. З бюджету виділили майже чотири мільйони гривень, але поки переможців оголосили лише в номінації соціальних проблем.

Визначили 17 переможців, на загальну суму 873,5 тисячі гривень. Самою активною громадською організацією виявилась ГО "Чарівні руни", які виграли один власний проект та ще сім, як координатори, в інших селах та місті Сіверськ. Загальна сума проектів складає більше 400 тисяч гривень. В рамках цих проектів мешканці Сіверська, Кліщіївка та Різніковки установлять нові вікна у дитячих садочках, придбають спортивне та ігрове обладнання, облаштують сільський парк, сільський музей.

Керівник ГО "Чарівні руни",  Андрій Тимчак розповів про їх проект - "Лемко-центр запрошує":

"Ми досягли домовленості з представниками влади, донесли до них, що "Лемко-центр" зараз на часі. Звісно, ми вже давно існуємо, працюємо. Що таке "Лемко-центр"? Це - місто, де люди приходять зі своїми ідеям та вміють їх втілювати. Тепер ми зможемо облаштувати приміщення акустичною системою, прожектором, та можна буде збиратись не тільки на вулиці, а ще й в приміщенні".

Нагадаємо, що Званівська  ОТГ вже обрала міського голову та депутатів.

Також за допомогою коштів Бахмутського району село Миронівське отримає освітлення, проект буде реалізовувати ГО "АМЕР", Зеленопільський сільський клуб буде мати нові крісла, у Світлодарьській школі відновиться майстерня.

Декілька проектів буде реалізовано у Сіверську. Так, громадську організацію  "Для людей" підтримали по двом напрямкам - створення дитячого майданчику та облаштування вуличної території для територіального центру соціальних послуг.

"На жаль, ми не можемо поки начати реалізовувати наші проекти, бо ведемо переговори з міською владою Сіверської ОТГ. Хоча на момент надання заявок, мали листи підтримки від них. Зараз не можемо визначитись з місцем розташування дитячого майданчика та шукаємо зручне місце для розташування альтанки для відвідувачів терцентру" - розповіла Олена Руденко, керівник ГО "Для людей".

На отримання фінансової підтримки для малого та середнього бізнесу приймали участь три кандидати - СОК "Чубарич" - пункт прийому коров'ячого молока, СОК "Агро-Альянс" - фасування молочних продуктів, ФОП Колісниченко В.О. - "Берестівський молочар". Однак, усім учасникам комісія рекомендувала допрацювати проекти.

Засідання комісії по конкурсному відбору природоохоронних проектів перенесено, поки не відомо на яку дату. В даній категорії подавали заявку представники ГО "Успішна громада" з Часів Яру, з проектом "Благоустрій зони відпочинку "Золота рибка".

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль