Войти
Main menu

Радник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Олеся Цибулько проведе зустріч з активною громадськістю, що займається проблемами ВПО. Захід відбудеться 2 листопада в молодіжному центрі FreeDOM HUB, вул. Леваневського, 95 о 17.00. 

Як зазначають організатори мета зустрічі налагодження тісної взаємодії між Міністерством і громадськими організаціями, напрацювання пропозицій щодо спільних заходів в сфері захисту прав ВПО та людей, що проживають на тимчасово неконтрольованих територіях.

Будуть розглядатися питання відновлення інфраструктури і розвитку територій поблизу та лінії зіткнення, надання допомоги громадам, що прийняли найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб, сприяння відновленню і розбудові відносин і довіри в суспільстві, що безпосередньо постраждало внаслідок збройної агресії проти України. 
Контактна особа: Малиш Дмитро Олегович – головний спеціаліст Сектору у Донецькій області Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України. 
Тел.: +38 067 424 98 00; e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль