Войти
Main menu

Координатори руху "Сильні громади" у постійній рубриці "Маєш право знати" продовжують знайомити своїх читачів з проектами рішень, які виносяться на жовтневу сесію. Два комунальних підприємства будуть звітуватись перед депутатами за проведену роботу у першому півріччі, вносять зміни у консеційний договір з  ТОВ "Бахмут-Енергія".

Термін дії проїзних пільгових квитків у міському транспорті подовжують на 2018 рік, у разі нестачі квитків на 2017 рік, КП "Бахмутелеткротранс" виготує додаткові квитки для окремих категорій громадян на 2018 рік.

Читайте також: Кто имеет право на льготный проезд в троллейбусах Бахмута?

На розсуд депутатів КП "Архітектурне планувальне бюро" надає звіт про роботу за перше півріччя 2017 року. За цей період підприємство спрацювало зі збитками у розмірі 141,1 тисяча гривень, хоча планує за результатами 9 місяців поточного року отримати прибуток та перекрити збитки, шляхом збільшення об’ємів виконаних робіт та послуг.

Також звітує про свою роботу КП "Бахмутське бюро технічної інвентаризації". Дане підприємство спрацювало з прибутком та ще й за перше півріччя сплатило до бюджету майже 400 тисяч гривень податків та зборів. А середня заробітна плата на одного працівника складає вісім тисяч гривен.

Бахмутська центральна районна лікарня списує медичне майно на суму більше 200 тисяч гривень, яке вже фізично зносилось.

«Всеукраїнська організація інвалідів» Українського товариства сліпих» безоплатно передає у комунальну власність Бахмута майно - меблі, книги на мікрокасетах, диски.

ТОВ "Бахмут-Енергія" вносить деякі зміни в консеційну угоду, укладену з Бахмустькою міськрадою. Тепер списувати майно за згодою Бахмутської міськради будуть лише те, балансова вартість якого перевищую 10 тисяч гривень, раніше було 2,5 тисячі гривень. Також ТОВ "Бахмут-Енергія" зобов'язується обладнати будинки індивідуальними тепловими вузлами, знижувати втрати теплоенергії не тільки шляхом відновлення теплотрас, а й переводу котельних на альтернативний вид палива.  

Читайте також: Котельные на пеллетах и солнечной энергии - реальность для Бахмута

ТОВ "Бахмутький керамичний завод" депутати нададуть дозволи на розробку проектів землеустрою за адресою вул.П.Лмумби, 86 та 119.

Більш детальніше можна ознайомитись з проектами рішень тут. Сесія відбудеться завтра, 25 жовтня, початок 9.00, у головному сесійному залі, за адресою вул.Мира, 44. Сесії Бахмутської міської ради відкриті - зпрошуються усі бажаючі.

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль