Войти
Main menu

Члени Громадської ради готують пропозицію по створенню на сайті Бахмутської міськради окремого розділу, який має надавати інформацію по благоустрою асфальтового покриття після ремонту мереж комунальними службами.

В порядку денному засідання ГР питання по відновленню покриття ініціювали члени громадської ради. В.о. начальника Управління міського господарства і капітального ремонту Надія Трофімова повідомила, що за 2017 рік в Центрі адмінпослуг видано більше сотні дозволів на розриття ділянок доріг і тротуарів. Такі дозволи брали чотири організації – «Бахмут-Єнергія» (49 дозволів всі роботи закінчені), «Бахмут-Вода» (52 дозволи, 37 роботи закінчені), «РЕС», «Облгаз». Начальник також додала, що організації часто не виконують термінів відновлення покриття, особливо зараз коли вартість асфальту підвищилася. Порушникам пишуть листи і повідомлення.

    IMG 7631 024cfНачальник Управління міського господарства і капітального ремонту Надія Трофімова повідомила, що вартість укладки метру асфальтового покритття подорожчала з 350 гривень до 447 гривень, тому у разі, якщо це не капітальний ремонт де вартість відновлення прораховано у загальні витрати комунальним підприємствам дорого відновлювати ділянки пошкодженні при аварійних ремонтах. 

IMG 7620 75b3f

Після доповіді від громадськості посипалися особисті питання по різним ділянкам тротуарів і автомобільних доріг. Нагадували і про вулицю Садову і про Ціолковського, про Оборони і т.д.

IMG 7634 f94d9

Представник Всеукраїнської організації "Відлуння Чорнобиля" Олена Гончарова розказала, як не зручно стало проходити біля її дому Леваневського,16 зі сторони вул. Оборони. "Бахмут-Єнергія" знищила торотуар і бордюри - тепер там грязюка по коліно, і коли тротуар буде відновлено не зрозуміло.  

Представник від мікрорайону «Східний» Катерина Панченко зауважила, що ями та калюжі, які залишаються по місту після капітальних та аварійних ремонтів різко знижують імідж міста.

Член Громадської ради Ганна Бокова, яка ініціювала це питання запропонувала розробити на сайті окремий розділ через який мешканці могли б дізнаватись в який термін ушкодження мають бути відновленні і таким чином контролювати цей процес. Члени громадської ради підтримали пропозицію і проголосували за те, що передати її у відділ міського господарства.

IMG 7644 0a3cc

Такий інтерактивний сервіс буде сприяти підвищенню прозорості роботи ОМС і ефективності їх взаємодії з мешканцями міста. Таким чином не тільки відділ міського господарства, але й самі мешканці будуть слідкувати за виконанням термінів, зможуть напряму звертатися до організацій, що несуть відповідальність за відновлення.

IMG 7624 f2b51

Комментарии   

+1 #1 Наталя 04.10.2017 16:13
А кто будет делать такой интерактивный сайт? Сама предложила, сама и осуществляй? ))
Цитировать
+1 #2 Smenov 04.10.2017 23:23
I can do it
Цитировать

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль